DID
DID Frankfurt

DID Frankfurt Almanya Dil Okulu

Almanya / Frankfurt / Merkez

Almanya'nın Berlin, Münih gibi kalabalık olan şehirlerine nazaran nüfusu düşük olmasına rağmen Frankfurt, daha kozmopolit ve uluslararası bir yapıya sahiptir. Almanya'nın en büyük havalimanı olan Frankfurt havalimanı aynı zamanda dünyanın da en işlek üçüncü havalimanı olma özelliğine sahiptir. Nüfusunun dörtte biri göçmen vatandaş olan şehir aynı zamanda oldukça renkli bir sosyal yaşama da sahiptir.

DID Frankfurt Dil Okulu şehrin en güzel bölgelerinden biri olan Sachsenhausen'de konumlanmış modern bir binadır. Teknolojik metaryellerle donatılmış ferah sınıflar öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Öğrencilerine ayrıca üniversite ve staj danışmanlığı hizmeti de veren okul, profesyonel eğitmenleriyle öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerine seviye tespit sınavları düzenleyerek onlar için en uygun seviyeyi belirleyen okul, sınıfları da bu sınavların sonuçlarına göre belirlemektedir.

Genel ve yoğun Almanca derslerinden, mesleki Almancaya, üniversiteye ve sınava hazırlık programlarına kadar oldukça geniş bir yelpazede müfredat sunan okul öğrencilerin boş vakitlerinde bölgeyi tanıması ve önemli yerleri keşfetmesi için pek çok gezi progamlamakta ve bir takım aktivitelerle öğrencilerinin hoşça vakit geçirmesine ve sosyal bir ortam sağlayabilmesine de oldukça özen göstermektedir. Bu şekilde bir eğitim sayesinde farklı kültürleri de tanıma fırsatını bulan öğrenciler ülkelerine daha özgüvenli dönmektedirler.

Öğrencilerine kendi belirlediği ailelerin yanında konaklama imkanının dışında yurtlarda veya öğrenci apartlarında kalma imkanı da sunan okul, daha çok aile yanında konaklama seçeneğini önermektedir. Hem maddi yükü hafifleten bu konaklama yöntemi hem de öğrencilerin Alman yaşamını ve kültürünü çok daha yakından tanımasını sağlamaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did

DID Almanya Frankfurt Merkez
DID Almanya Frankfurt Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim