DID
DID Hamburg

DID Hamburg Almanya Dil Okulu

Almanya / Hamburg / Merkez

Almanya'nın ikinci en büyük şehri olan Hamburg, aynı zamanda Avrupa'nın da altı büyük metropolünden biridir. İçerisinde birçok park bulunan şehir aynı zamanda Almanya'nın en büyük limanına da sahip olmasıyla önemli bir konuma sahiptir. Turistik açıdan da oldukça gelişkin olan Hamburg, şehir içindeki yapay gölü ve kanallarıyla da göz kamaştıran bir yapıdadır. Amsterdam'ın Red Light District'i gibi Hamburg'da da diskoları ve gece kulüpleriyle ünlü Reeperbahn Caddesi turistlerin en çok dikkatini çeken bölgelerden biridir.

DID Hamburg Dil Okulu'nun bulunduğu Esplanade Binası Hamburg'un merkez noktasında konumlanmış tarihi ve sanatsal dekorasyonuyla görkemli bir görünüşe sahip olan bir binadır. Okulun geniş terasından şehrin ortasındaki büyük yapay Inner Alster ve Almanya'nın en ünlü bölgelerinden biri olan tarihi yapısıyla da dikkatleri çeken Jungfernstieg manzarası görülebilmektedir. Modern eşyalarla donatılmış ferah sınıflar öğrencilerin eğitimlerini en rahat biçimde alabilmeleri için tasarlanmıştır. Almanya'nın en turistik merkezlerinden biri olan Hamburg'un nimetlerinden de yararlanan okul, öğrencilerine ders dışındaki vakitlerde düzenlediği kültürel ve sanatsal aktiviteler ve gezilerle hoşça vakit geçirtmekte ve onları Alman kültürüyle tanıştırmaktadır.

Üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti de veren okulda, genel ve yoğun Almanca dersleri, akademik Almanca, sınavlara ve üniversiteye hazırlık derslerinin yanı sıra mesleki Almanca dersleri de okutulmaktadır. Almanca eğitimi için kendisini seçen öğrencilere konaklama danışmanlığı da yapan okul, kendi belirlediği ailelerle kalma seçeneği ile birlikte öğrenci apartlarında kalma olanağı da tanımaktadır. Bunun haricinde özellikle iş için orada bulunan ve kısa bir dönem kalacak olan iş adamları ve çalışanlar için otel konaklaması seçeneği de sunulmaktadır.

Öğrenciler adına hem kültüre daha yakından aşina olmak açısından, hem de eğitim giderleriyle beraber yaşam ve konaklama giderlerinin öğrenciye daha büyük yük oluşturmaması açısından aile yanında konaklama seçeneği en makul seçenek olacaktır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did

DID Almanya Hamburg Merkez
DID Almanya Hamburg Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim