ELS
ELS Boston

ELS Boston Amerika Dil Okulu

Amerika / Boston / Merkez

Boston, Massachusetts Eyaleti’nin başkentidir. Bir üniversite şehri olan Boston’da genç nüfus oldukça fazladır. Turistik açıdan da popüler olan bu şehirde kültürel ve sosyal anlamda pek çok aktivite bulabilirsiniz. Müze ve galeriler, parklar, özgürlük yolu, alışveriş merkezleri ve çok çeşitli zevklere yönelik restoranlar bulunmaktadır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş olup metro veya otobüs ile ulaşım rahatça sağlanmaktadır.
ELS Boston - Downtown: Boston şehir merkezinde yer alan okulda öğrenciler en iyi şekilde İngilizce eğitimi alırlarken aynı zamanda Boston kütüphanesi ve çevredeki üniversite yakın olacaklar. Böylece tam bir öğrenci şehri olan Boston’da gerçek ABD öğrenci hayatını yaşama ve onlarla iletişim kurma şansına sahip olacaklar.
Okulun Konumu: Beacon Hill ve Downtown Crossing'in kesiştiği Tretmont Caddesi'nde yer alır. Boston Common, Hükümet Merkezi, Tiyatro Bölgesi ve Çin Mahallesi, ELS Merkezine yürüyüş mesafesindedir. Bölge üniversiteler, restoranlar, müzeler ve mağazalar ile doludur.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekler mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, klima, öğrenci salonu veengelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: Yarı Yoğun İngilizce (20), Language Experience(15), Yoğun İngilizce (30), Language Experience (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Boston Els
Amerika Boston Els
Amerika Boston Els

ELS Amerika Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim