Eurocenters
Eurocenters San Diego

Eurocenters San Diego Amerika Dil Okulu

Amerika / San Diego / Merkez

San Diego: "Amerika'nın en güzel şehri" hızlı bir şekilde dünyanın her yerinden gezginlerin, ilk hedefi haline geliyor. Neden olmasın ki? Yıl boyunca devam eden neredeyse kusursuz iklimiyle, göz alıcı kumsallarıyla, çarpıcı manzaraları, birinci sınıf restoranları ve kültürel mekanlarıyla San Diego, Amerikan kültürünü güvenli ve dost canlısı bir şehirde tatmak isteyen yabancı öğrenciler için en uygun yerdir. Disneyland ve Los Angeles'in cazibe merkezleri kuzeye ve Meksika ise güneye doğru kısa süreli araba yolculuğu mesafesindedir.

Eurocentres San Diego: Dil okulu, şehrin hareketli Gaslamp Querter bölgesinde yer almaktadır. Çeşitli uluslararası mutfaklar sunan düzinelerce restoran, şehir merkezindeki büyük alışveriş merkezi, gece kulüpleri, San Diego'nun modern birinci lig beysbol stadyumu ve güzel sahili birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okul, bilgisayar laboratuvarı ve özel eğitim merkezi olan bir öğrenim merkezi, ücretsiz Wi-Fi ve hafif yemek büfesi olan bir öğrenci oturma salonu sunmaktadır.

Aktiviteler: San Diego ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Konaklama: Aile yanı veya yurt seçeneği vardır.Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Şehir merkezinde yurtta kalan öğrenciler okula yürüyerek ulaşabilirler; aile yanında kalan öğrenciler 30-45 dk. arasında seyahat ederler.

Okul Donanımı: 14 sınıf, Öğrenim Merkezi, Bilgisayar Odası, Öğrenci Lobisi, Kütüphane, Teras, Ücretsiz Wifi

Sunulun Programlar :Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), İş İngilizcesi (25), IELTS, FCE, CAE ve TOEIC Hazırlık.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim