Eurocenters
Eurocenters Dublin

Eurocenters Dublin İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin: Büyük Britanya Adası'nın batısında yer alan İrlanda Adası Atlas Okyanusu, İrlanda Denizi ve St. George Kanalı'na olan kıyılarıyla muhteşem bir doğaya sahip olan bir ülkedir. Ülkenin başkenti Dublin ise Viking yerleşimlerinin de merkezi olarak Orta Çağ'da kurulmuş bir şehir olarak göze çarpar. Orta Çağı günümüze de mimari yapısıyla taşıyan Dublin Avrupa'nın yaşanılabilecek en iyi başkenti olarak da seçilmesiyle oldukça fazla ziyaretçiyi ağırlamaya başlamıştır. Avrupa'nın Paris, Londra gibi ünlü başkentlerden sonra en çok gezilen şehri olma ünvanına da sahip olan şehir öğrenciler için de ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır.Eurocentres Dublin:
Eurocentres ortak okulu Alpha College of English, O’Connel Caddesi’nden bir blok ötede, Dublin’in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda 18 adet sınıf, rehberli bireysel çalışma için bir Öğrenme Merkezi, bir dinleme alanı, konforlu öğrenci kantini ve bir bilgisayar odası mevcuttur.Tüm binada ücretsiz WiFi bulunur.

Aktiviteler: Dublin ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.Konaklama:
Toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen aile yanında konaklama (ortalama seyahat süresi 20 ila 40 dakikadır). Yada öğrenci yurdunda konaklama sağlanabilir.

Okul Donanımı: 18 sınıf, Öğrenim Merkezi, Bilgisayar Odası, Öğrenci Lobisi, Kütüphane, Kafeterya, Ücretsiz Wifi


Sunulan Programlar:
Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), IELTS, FCE, CAE ve TOEIC Hazırlıkdevamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim