Eurocenters Dublin

Eurocenters Dublin İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin: Büyük Britanya Adası'nın batısında yer alan İrlanda Adası Atlas Okyanusu, İrlanda Denizi ve St. George Kanalı'na olan kıyılarıyla muhteşem bir doğaya sahip olan bir ülkedir. Ülkenin başkenti Dublin ise Viking yerleşimlerinin de merkezi olarak Orta Çağ'da kurulmuş bir şehir olarak göze çarpar. Orta Çağı günümüze de mimari yapısıyla taşıyan Dublin Avrupa'nın yaşanılabilecek en iyi başkenti olarak da seçilmesiyle oldukça fazla ziyaretçiyi ağırlamaya başlamıştır. Avrupa'nın Paris, Londra gibi ünlü başkentlerden sonra en çok gezilen şehri olma ünvanına da sahip olan şehir öğrenciler için de ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır.
Eurocentres Dublin: Eurocentres ortak okulu Alpha College of English, İrlanda'nın başkentinde İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için büyülü bir yerdir. Okul, 19. yüzyıldan kalma iki binada yer almakta olup, otantik geçmişiyle modern sınıfların olanaklarını sağlamaktadır. Dublin, ziyaretçilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilmektedir. Okul aktiviteler ile ilgili bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleri de tanıtmaktadır. Öğrencilerine çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Devamlı sosyal faaliyetler düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilmektedir.
Okulun Konumu: Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Konaklama:
Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
18 derslik, medya merkezi, kütüphane, öğrenci salonu, interaktif tahtalar, bilgisayar odası, kantin, wi-fi.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS (20), Yoğun İngilizce, Yoğun İş İngilizcesi (25), Süper Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters
İrlanda Dublin Eurocenters

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim