Eurocenters
Eurocenters Toronto

Eurocenters Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto: Kuzey Amerika’nın en büyük beşinci şehri Toronto, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği Toronto’yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi yakındadır.Eurocentres Toronto
:Okul, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlarından yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan eğlence merkezinde yer almaktadır.


Aktiviteler:
Toronto ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.


Konaklama:
Aile yanı veya öğrenci yurdu konaklama seçenekleri mevcuttur. Toronto'nun mükemmel toplu taşıma sistemiyle öğrencilerin çoğu okula gitmek için 35 ila 50 dakika arasında seyahat etmektedir.


Okul Donanımı:
Okulda 13 büyük sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar laboratuvarı,WiFi ile içinde ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt bulunan bir öğrenci salonu vardır.


Sunulan Programlar
:Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), İş İngilizcesi (25), IELTS, FCE, CAE ve TOEIC Hazırlıkdevamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim