Eurocenters
Eurocenters Vancouver

Eurocenters Vancouver Kanada Dil Okulu

Kanada / Vancouver / Merkez

Vancouver: Deniz ve dağlarla çevrili, ılık iklime sahip Vancouver, yaşamak için dünyanın en iyi yerleri arasında olmaya devam ediyor. Muazzam sayıda kış, su ve Alp dağları sporları sunar. Vancouver’ın çok sayıdaki plajlarından birinde rahatlayabilir, tarihi Gastown’da gezinebilir veya 100 adet parkından birini keşfedebilirsiniz.

Eurocenters Vancouver: Okul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’in merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir.

Aktiviteler: Vancouver ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

Konaklama: Aile yanı veya öğrenci yurdu konaklama seçenekleri mevcuttur. Vancouver'ın mükemmel toplu taşıma sistemiyle öğrencilerin çoğu okula gitmek için 25 ila 40 dakika arasında seyahat etmektedir.

Okulun Donanımı: Bu modern okulda 22 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası,WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.

Sunulan Programlar :Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), İş İngilizcesi (25), IELTS, FCE, CAE ve TOEIC Hazırlık

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters
Kanada Vancouver Eurocenters

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim