FLS
FLS Boston

FLS Boston Amerika Dil Okulu

Amerika / Boston / Boston Commons

1986 yılından beri İngilizce dil eğitimi veren FLS International Amerika’nın değişik lokasyonlarında konumlanmış kampüsleri ile öğrencilere kusursuz bir Amerikan yaşam tecrübesi kazandırmaktadır. FLS şubeleri üniversite kampüslerindedir ve öğrenciler üniversitenin tüm tesisleri ve sosyal imkanlarından faydalanma hakkına sahiptir. Her ülkeden gelen öğrencilerin oranlı dağılımına dikkat edilir. Aynı zamanda yaz okulu programları da mevcuttur.
Konum: Boston’un kalbinde bulunan ve şehrin ünlü parkına bakan bu merkez, Boston' ın birçok noktasını keşfetmeye başlamak için mükemmel bir merkez konumundadır. Amerika'nın eğitim başkenti olarak bilinen Boston, öğrencilere bir çok fırsat sunmaktadır. Yakın bir konumda yer alan Fisher College ile olan ortaklık sayesinde öğrenciler üniversite kampüsünde eğitim görme fırsatına sahiptir. Okuldan da erişimi mümkün olan büyük metro sistemi, Harvard Square, Fenway Park ve Newbury Street gibi birçok kültürel imkan ve alışveriş fırsatına ulaşımı kolay hale getirmektedir.
Aktiviteler: Boston, dünyanın en geniş ve en çeşitli öğrenci nüfusuna sahiptir. New England'ın kültür, finans ve eğitim başkenti olan şehir, Museum of Fine Arts, Faneuil Hall, Quincy Marketplace ve Presiden John F. Kennedy Library and Museum gibi birçok yer gezilebilir.
Donanım: Öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almaları için tam donanımlı sınıflara sahip okulda, en fazla 14 kişilik sınıflar mevcuttur.
Konaklama: Öğrenciler, öğrenci yurtlarında konaklama seçeneğinin yanı sıra, aile yanında konaklama imkanına da sahiptirler.
Sunulan Programlar:Academic English (1-52 Hafta),Intensive English (1- 52 Hafta),General English (1-52 Hafta),Vacation English (1-12 Hafta),TOEFL Prep (1 – 52 Hafta),Executive Business,IELTS Prep,SAT Prep,GMAT Prep,GRE Prepdevamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls
Amerika Boston Fls

FLS Amerika Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim