FLS
FLS Philadelphia

FLS Philadelphia Amerika Dil Okulu

Amerika / Philadelphia / Chestnut Hill College

1986 yılından beri İngilizce dil eğitimi veren FLS International Amerika’nın değişik lokasyonlarında konumlanmış kampüsleri ile öğrencilere kusursuz bir Amerikan yaşam tecrübesi kazandırmaktadır. FLS şubeleri üniversite kampüslerindedir ve öğrenciler üniversitenin tüm tesisleri ve sosyal imkanlarından faydalanma hakkına sahiptir. Her ülkeden gelen öğrencilerin oranlı dağılımına dikkat edilir. Aynı zamanda yaz okulu programları da mevcuttur.

Konum: FLS kuzeybatı Philadelphia'nın antika Chestnut Hill mahallesinde Chestnut Hill üniversite kampüsünde yer alır. Özel bir Katolik okul, kolej 1924 yılında kurulmuştur ve ulusal kayıt, tarihi yerler üzerinde listelenir.Aktiviteler:
Güzel kampüs St Joseph Hall, bir şapel, Tenis Kortu, futbol sahası ve bir havuz evi gibiçarpıcıGotik yapılarıiçerir.Donanım:
Öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almaları için tam donanımlı sınıflara sahip okulda, en fazla 14 kişilik sınıflar mevcuttur.Konaklama:
Öğrenciler, öğrenci yurtlarında konaklama seçeneğinin yanı sıra, aile yanında konaklama imkanına da sahiptirler.Sunulan Programlar

Academic English (1-52 Hafta),Intensive English (1- 52 Hafta),General English (1-52 Hafta),Vacation English (1-12 Hafta),TOEFL Prep (1 – 52 Hafta)devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Philadelphia Fls
Amerika Philadelphia Fls

FLS Amerika Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim