FLS Specialty Tours Boston

FLS Specialty Tours - High School & Jr. High Immersion 15 Yaş Ve üzeri

Amerika / Boston / Merkez

Boston; eşsiz kültürel mekanları, prestijli üniversite ve kolejleri ve birinci sınıf eğlence ve yemek olanaklarını bir araya getirir. “Boston Maratonu”na ev sahipliği yaparak sağlıklı ve zinde yaşamı benimseyenler için cazibe merkezi olan Boston, ulaşımı 1 saatten az süren sahilleri ve kırsal alanları ile herkes için keyifle yaşanılası bir şehirdir.
Los Angeles; Disneyland, Santa Monica gibi merkezleriyle Amerika’nın turistik açıdan şüphesiz en cezbedici şehirlerinden olan Los Angeles, LA Lakers NBA takımı ve ünlü Amerikan üniversitesi UCLA’ya da ev sahipliği yapar.
High School& Jr. High Immersion-Boston ve Los Angeles: Los Angeles için 12 yaş ve üzeri katılım mümkündür. Boston için katılım yaşı 15 ve üzeridir. Gerçek bir Amerikan lisesi deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler için oldukça uygun olan bu program, saygın Amerikan okullarından birinde eğitim ve eğlenceyi bir arada yaşama fırsatı sunar. Katılımcılar, Amerikalı öğrenciler ile aynı anda derslere girerler ve Amerikalı ailelerle konaklarlar. En az 10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilen programa katılım şartı FLS Level 15 veya TOEFL iBT 55 gerekmektedir. Haftada 5 gün ders görülür. Boston programı Pope John XXIII High School’da gerçekleşir.
Aktivite ve Geziler: Çeşitli spor ve klüp aktiviteleri, Cumartesi günleri, rehberler eşliğinde isteğe bağlı geziler yapılır.
Konaklama: Aile yanı çift kişilik odada yarım pansiyon konaklama sunulur. Öğün dağılımı hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, Cumartesi kahvaltı ve Pazar günleri ise 3 öğün yemek şeklindedir.
Dönemler: Ekim-Nisan arasında belirli tarihlerde mevcuttur. Maksimum 8 hafta alınabilir.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim