Glasgow School of English
Glasgow School of English Edinburgh

Glasgow School of English Edinburgh İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Edinburgh / Merkez

Edinburgh İskoçya’nın başkentidir. İngilizcenin anadili olması, canlı sosyal yaşamı ve doğal güzellikleriyle İngilizce eğitim almak isteyen yabancı öğrencilerin ilk seçenekleri arasında yer alır.
GSE Edinburgh: Glasgow School of English, 1997’de kurulmuş, sıcak ortamı ve kaliteli eğitimiyle butik bir dil okuludur. 2010’da Global School of English adıyla açılan Edinburgh şubesinde Genel İngilizce kursları, IELTS Sınav hazırlığı ve üniversite hazırlık gibi alanlara yönelik programlar sunulur.
Okulun konumu: Şehrin 2 ana caddesi George ve Princes Caddelerine sadece birkaç dakika mesafede, mağaza, restoran ve eğlence merkezlerine yakın konumlanmıştır. Ayrıca tren istasyonu ve Edinburgh otobüs durağı okuldan 10 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Bilgisayar ve akıllı TV’li 8 ferah derslik, 85 kişilik kapasite, maksimum 16 ortalama 6 kişilik sınıflar, iPadler, ücretsiz internet erişimi, bilgisayarlı öğrenci salonu, içecek otomatları, kütüphane.
Sunulan programlar: Minimum 1 hafta süreyle verilir.
1.Genel İngilizce: Okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders içeriğine sahiptir. Öğleden önce seçeneğinde haftada 15 ders, öğleden sonra seçeneğinde haftada 7,5 ders ve akşamüstü seçeneğinde haftada 15 ders sunulur.
2.İş İngilizcesi: Öğleden sonraları haftada 7,5 ders sunulur.
3.IELTS sınav hazırlığı:
Akademik IELTS: İngilizce becerilerinin sınavda kullanılabilmesini sağlayan içeriğe sahiptir. Haftada 15 ders sunulur. Temmuz ve Ağustos aylarında akşamüstü seçeneği de mevcuttur.
Life Skills A1: Her seviyeye uygundur. Öğleden sonraları ve haftada 7,5 ders sunulur.
Life Skills B1: Intermediate seviyesine uygundur. Öğleden sonraları ve haftada 7,5 ders sunulur.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Edinburgh Glasgow School Of English
İngiltere Edinburgh Glasgow School Of English
İngiltere Edinburgh Glasgow School Of English

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim