International House
International House Roma

International House Roma İtalya Dil Okulu

İtalya / Roma / Merkez

İtalya'nın başkenti Roma aynı zamanda içinde barındırdığı Vatikan devletiyle de her yıl binlerce turistin ilgi odağı olan bir şehirdir. Rönesans döneminden kalan mimari yapıları, taş sokakları, tarihi yapısıyla birçok turistin büyülendiği şehir aynı zamanda öğrenciler için de bulunmaz bir eğitim ortamı sunmaktadır.

1974 yılı itibariyle Roma'da eğitim faaliyetlerine başlayan International House Dil Okulu, Roma'nın en köklü dil okullarından biri olarak bilinen Dilit Lingua bünyesinde faaliyet göstermektedir. Okul binası Roma'nın en renkli bölgelerinden biri olan Termini'de bulunmaktadır ve bu bölgede bulunan tren garı sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca merkezdeki restoran, cafe, alışveriş merkezi gibi sosyal faaliyet alanlarına yürüme mesafesinde olan okul, öğrencilerine rahat seyahat etme olanağı tanımanın yanı sıra, dil eğitiminin dışında da öğrencileri için pek çok kültürel aktivite ve gezi programı düzenlemektedir.

Deneyimli öğretmenlerce okutulan dersler sayesinde kaliteli bir dil eğitimi hizmetini öğrencilerine sunan International House Roma Dil Okulu'nda, genel ve yoğun İtalyanca derslerinden mesleki İtalyancaya kadar pek çok müfredat okutulmaktadır. Sınava hazırlık programlarının haricinde bir de akademik amaçlı İtalyanca kursları ve üniversiteye hazırlık eğitimi de bulunan okulda, pek çok farklı lokasyondan, farklı kültürlere mensup öğrenciler hep birlikte eğitim görmektedirler. Bu şekilde birbirlerinin kültürlerini de öğrenme fırsatı bulan öğrenciler uluslararası bir kimlik kazanmış olmaktadırlar.

International House Roma Dil Okulu, kendisine mensup öğrencilere öğrenim gördükleri süre boyunca kalabilecekleri İtalyan ailelerle konaklama imkanı tanırken, aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler için de yurt ve kişisel veya paylaşımlı dairede kalma olanağı tanımaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İtalya Roma International House
İtalya Roma International House
İtalya Roma International House
İtalya Roma International House
İtalya Roma International House
İtalya Roma International House
İtalya Roma International House

International House İtalya Tanıtım Videosu


International House İtalya Roma Merkez
International House İtalya Roma Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim