LAL Torbay

LAL Torbay İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Torbay / Merkez

Refah içerisinde İngiliz Riviera'sı olarak da anılan klasik bir kıyı yerleşkesi olan Torbay, bulunduğu koyun doğal yapısı sayesinde de oksijeni bol bir lokasyondur. Tatil için muazzam bir iklime sahip olan lokasyon, yarı tropik olan bahçeleriyle de dikkat çekmektedir. Yalnızca turistler için değil öğrenciler için de ideal bir konumda bulunan Torbay sahip olduğu dil okullarıyla da en çok tercih edilen lokasyonlardandır.

1984 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan LAL Torbay Dil Okulu, öğrencilerin İngiltere'de en çok tercih ettiği dil okulları arasında yer almaktadır. Torbay merkezinde, büyük bir bahçe içerisinde yer alan konumuyla öğrencilerine kampüs hayatını yaşatan okul, modern imkanlarıyla da en iyi şekilde eğitim verme amacı gütmektedir. Profesyonel bir ekibe sahip olan LAL Torbay, kaliteli dil eğitiminin İngiltere'deki ilk adreslerinden biridir.

Ders dışındaki zamanlarda düzenlenen aktiviteler hem öğrencilerin eğlenmelerini sağlamakta hem de dil pratiklerini daha rahat geliştirebilmeleri için birer eğitim aracı olarak değerlendirilmektedir. Okulda genel ve yoğun İngilizce dersleri, akademik amaçlı İngilizce dersleri, TOEFL, ILETS gibi sınavlara hazırlık kursları ve üniversiteye hazırlık programları ve mesleki İngilizce eğitimi programları alınabilecek müfredatlardır. Öğrencilerinin dinleme pratiklerini geliştirebilmeleri adına listening odasında düzenlenen dersler de mevcuttur.

Dil eğitimi almak için yurt dışını tercih eden öğrenciler genellikle okullarının kendileri için belirlediği ailelerle konaklayabilme imkanına ve öğrenci yurtlarında ya da otelde konaklama olanağına sahiptirler. LAL Torbay Dil Okulu öğrencileri de aynı şekilde isterlerse okulun kendileri için seçecekleri bir ailenin yanında konaklayabilir veya yurtta veya otelde konaklamayı tercih edebilirler.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal

LAL İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim