Liden and Denz
Liden and Denz Moskova

Liden and Denz Moskova Rusya Dil Okulu

Rusya / Moskova / Merkez

Moskova: Rusya’nın başkenti olan Moskova, hem Rusya'nın hem de Avrupa'nın en kalabalık kentlerindendir. Rusya nüfusunun %8' i Moskova'da ikamet etmektedir ve kent, Rusya'nın ekonomi, eğitim, finans, kültür ve ulaşım merkezidir.
Liden & Denz Moskova , Rusya Dışişleri Bakanlığı'na ait bir binanın zemin katında bulunmaktadır. Bina aynı zamanda, yabancı diplomatlar ve uluslararası basının akredite muhabirleri tarafından da kullanılmaktadır. Liden and Denz’in tüm şubelerinde, öncelikli olarak sınıf içi çalışmalara odaklanılıyor olsa da, öğrencilerin yeni kazandıkları dil becerilerini uygulamalı olarak pekiştirmelerine de önem verilmektedir. Bu amaçla, kursiyerlere, bulundukları şehri yakından tanıma fırsatı sunarken çeşitli kültür-sanat ve spor etkinlikleri ile ücretsiz ve uygun bütçeli gezileri de içeren bir sosyal aktivite programı sunulmaktadır. Moskova şubesinde, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı’nın yanı sıra, sembolik St. Basil Katedrali, “Seven Sisters” gökdelenleri, Christ the Saviour Kilisesi, komünist Rusya’ya ait izler taşıyan tarihi yapılar da düzenlenen gezilerin başlıca noktalarındandır. Aynı zamanda, Moskova Hayvanat Bahçesi, Gorky Parkı, açık hava sineması ve birçok müze ve galeri gezileri de aktivite programı kapsamındadır.
Okulun konumu : Berlin ve Varşova'dan tren seferlerinin yapıldığı Belorusskaya Tren İstasyonu'na yürüyerek 5 dakikadan daha kısa mesafededir.
Konaklama : Aile yanı ve paylaşımlı daire yurt seçenekleri mevcuttur.
Donanım : LCD ekranlı 11 derslik, modern ve ferah tesis, yiyecek-içecek otomatı, ücretsiz wi-fi.
Sunulan programlar : Standart Rusça (20), Yoğun Rusça (25), Casual Russian (15).devamını göster Devamını Göster

Liden and Denz Rusya Moskova Merkez
Liden and Denz Rusya Moskova Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim