LTC
LTC Eastbourne

LTC Eastbourne İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Eastbourne / Merkez

Eastbourne, İngiltere’nin güneyinde, bol güneşli havası ve sahiliyle ünlü Sussex Bölgesi’nde yer alır. 100 bin kişilik nüfusuyla hem küçük bir şehir hem de hızla büyüyen modern yerleşimidir. Sevimli binaları, iskelesi ve plajları ile dikkat şehir huzurlu, güvenli ve temiz bir kent olup sıcakkanlı insanlarıyla İngiliz kültürünün etkisi her adımda hissedilir. Eğitime gelen öğrencilerle genç nüfus artmaktadır. Canlı bir sosyal hayata sahip olan Eastbourne trenle Londra’ ya 90, Brighton’a ise 40 dakika uzaklıktadır.
LTC Eastbourne, 1954 yılında kurulmuştur. Kaliteli bir eğitim sağlayan bu butik okulda, eğitimin yanı sıra öğrencilere Eastbourne’ün keyfini çıkarmalarına izin verecek çeşitli aktiviteler de sunulur.
Okulun konumu: Şehrin merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Mağazalar, kafeler ve otobüs duraklarına ise 10 dakika yürüme, Gatwick havalimanına ise araçla 1 saat mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: 25 derslik, 10 hektarlık bahçe, tenis kortları, futbol sahası, basketbol, beyzbol, badminton, masa tenisi, piyano, kütüphane, çalışma salonu, bilgisayar odası, wi-fi, yemek salonu.
Sunulan Programlar: Her ders 45 dakikadır.
Genel İngilizce: Haftada 20 ders Genel İngilizce verilir. İngilizce dilbilgisi, kelime bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerine yönelik dersler verilir.
Genel İngilizce Plus: Bu programda sabahları haftada 20 ders Genel İngilizce’ye ek olarak, Cuma günleri hariç, öğleden sonra haftada 8 ek ders alınabilir:
Genel İngilizce + İletişim Becerileri (Communication Skills): Bu ek derslerde öğrencilerin konuşma, dinleme ve yazma becerilerini geliştirebilmeleri için çeşitli ödev ve çalışmalarla pratik yapmaları sağlanır.
Genel İngilizce + IELTS Sınav Hazırlık: IELTS hazırlık derslerinde testi başarıyla geçmeye yönelik stratejiler öğretilir.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim