Navitas
Navitas Brisbane

Navitas Brisbane Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Brisbane / Merkez

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar.

Brisbane plajlarla ve doğal parklarla çevrilmiş, Avustralya’nın en güneşli ve en çok tercih edilen şehirlerinden biridir. Navitas Dil Okulu, Brisbane’de şehir merkezinde konumlanmıştır. Popüler mekanlara, restoranlara ve toplu taşımaya yürüme mesafesindedir.


Sunulan Programlar

General English (1-24 Hafta): Genel İngilizce 1-2-3 olmak üzere toplam 3 seviyede sunulan bu programda haftada 20 saat + 5 saat seçmeli ders alınmaktadır. Her Pazartesi programa başlanabilir. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır.

Academic English: Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.

IELTS Preparation (1-25 Hafta): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: First FCE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: Advanced CAE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Pathway Programları:

Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Bu okullar arasında Bond University, James Cook University ve University of Southern Queensland gibi Avustralya’nın önemli okulları da yer almaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas
Avustralya Brisbane Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim