Navitas
Navitas Darwin

Navitas Darwin Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Darwin / Merkez

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar.

Navitas English Darwin şubesi Charles Darwin Üniversitesinin kampüsünde yer almaktadır. Darwin şehir merkezine de 12 kilometre mesafededir. Öğrenciler, kampüsün bütün olanaklarından faydalanabilmektedir.


Sunulan Programlar

General English (1-24 Hafta): Darwin şubesinde Genel İngilizce 1 ve 2 seviyelerinde eğitim seçeneği vardır. Bu programda haftada 20 saat + 5 saat seçmeli ders alınmaktadır. Her Pazartesi programa başlanabilir.

Academic English : Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Darwin şubesinde öğrenciler 2. ve 3. seviyede Akademik İngilizce dersi alabilirler. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.

IELTS Preparation (1-25 Hafta): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Pathway Programs:

Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Darwin şubesi için öğrenciler Charles Darwin Üniversitesine direkt geçiş yapabilirler.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas
Avustralya Darwin Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim