Navitas
Navitas Manly

Navitas Manly Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Manly / Merkez

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar.
Navitas English, Manly Beach şubesi Manly’nin tam kalbinde öğrencilerin hem yüzüp hem rahatlayabileceği Manly Plajına yalnızca 1 dakika yürüme mesafesindedir. Bu şubede hem okul hem de sınıflar diğer şubelere göre daha küçüktür. Oldukça canlı bir atmosfere sahip olan bölge, öğrencilerin hem İngilizcelerini geliştirmesi hem de sosyalleşmesi için oldukça uygundur. Okul öğrencilerin konaklaması için de hem aile yanı hem de otel konaklamaları konusunda öğrencilerine yardımcı olmaktadır.


Sunulan Programlar

General English (1-24 Hafta): Genel İngilizce 1-2-3 olmak üzere toplam 3 seviyede sunulan bu programda haftada 20 saat + 5 saat seçmeli ders alınmaktadır. Her Pazartesi programa başlanabilir. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır.

Academic English : Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Darwin şubesinde öğrenciler 2. seviye Akademik İngilizce dersi alabilirler. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.

IELTS Preparation (1-25 Hafta): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Bu programda, Manly Beach şubesinde öğrenciler hem sabah hem öğleden sonra ders programı seçeneğine sahiptir. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: First FCE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.


Pathway Programs:
Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Manly Beach şubesinde öğrenciler College of Sports and Fitness, Endeavour College of Natural Health,TAFE NSW ve William Angliss Institute gibi okullara direkt geçiş şansına sahiptir.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas
Avustralya Manly Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim