Navitas

Sunulan Programlar:

Navitas NM TAFE Perth

Navitas NM TAFE Perth Avustralya Dil Okulu

Avustralya / NM TAFE Perth / Merkez

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar.

Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulu, Perth şehrinde yer alan North Metropolitan TAFE’nin bir parçasıdır. Öğrenciler kurumun tüm olanaklarından yararlanabilir, ihtiyaçlarını karşılayabilir ve gerekirse ücretsiz olarak okulun danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler. Ders dışında kalan zamanlarda öğrenciler Perth’deki plajların tadını çıkarabilir, Northbridge’in canlı kültürel bölgelerini keşfedebilir. Okulun büyüklüğü öğrencilerin yeni insanlarla tanışması ve farklı aktivitelere katılması için de bir artı sağlamaktadır.


Sunulan Programlar

Academic English: Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulunda Akademik İngilizce programı sunulmaktadır. Bu program 3 seviyeden oluşmaktadır ve her seviye 10 hafta sürmektedir. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat seçmeli ders alırlar. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. Bu programın tüm seviyelerini tamamlayan öğrenciler IELTS’e gerek kalmadan okulun anlaşmalı olduğu üniversitelere direkt geçiş yapabilirler.


Pathway Programs:

Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Navitas English North Metropolitan TAFE Dil Okulunda, öğrencilerin Curtin University of Technology (Perth), Edith Cowan University ve TAFE International Western Australiagibi okullara direkt geçiş yapma olanağı sunulmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas
Avustralya Nm Tafe Perth Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim