Navitas
Navitas Perth

Navitas Perth Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Perth / Merkez

Navitas English Avustralya’da toplam 8 noktada eğitim veren, öğrenci memnuniyetini oldukça önemseyen dünyadaki kaliteli dil okullarından biridir. Konaklama bulmaları konusunda öğrencilerine destek olan okul aynı zamanda iş bulma ve dil eğitiminden sonra üniversite yerleştirme konusunda da öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Navitas English’in tüm şubeleri Avustralya’nın önemli şehirlerinde konumlanmış ve öğrencilerine İngilizce öğretirken, Avustralya’yı keşfetme ve unutamayacakları hatıralara sahip olma şansı sunar.

Navitas English, Perth şubesi Northbridge’in canlı ve çok uluslu bir bölgesinde konumlanmıştır. Şehir merkezine yalnızca 1 kilometre uzaklıkta olan bu şubede öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirebilir hem de yıl boyunca güneşli olan bu şehirde, Perth’in eşsiz plajlarının tadını çıkarabilir. Perth hızlı büyüyen bir şehir olduğu için, öğrencilerin kurslarından arta kalan zamanda iş bulma fırsatı da artmaktadır.

Sunulan Programlar

General English (1-24 Hafta): Genel İngilizce 1-2-3 olmak üzere toplam 3 seviyede sunulan bu programda haftada 20 saat + 5 saat seçmeli ders alınmaktadır. Her Pazartesi programa başlanabilir. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır.

IELTS Preparation (1-25 Hafta): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Hem sabah hem de öğleden sonra ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak ve en az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

IELTS Professional – Part Time (1 Hafta+): IELTS sınavına hazırlığa yönelik tasarlanmış bu programda dersler akşam sunulmaktadır, bu yüzden çalışan öğrenciler için oldukça uygun bir programdır. Haftada 8 saat ders sunulur ve dersler akşam 6-8 arasındadır. Programa başlangıç için en az Upper-Intermediate düzeyde İngilizce veya IELTS 5,0 skoru gereklidir.

Cambridge English: First FCE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Cambridge English: Advanced CAE (10-12 Hafta): Sınav hazırlığına yönelik tasarlanmış bu programda öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat sınav hazırlık dersi alırlar. Yalnızca sabah ders programı seçeneği vardır. Programa katılım için en az 16 yaşında olmak gereklidir. En az Intermediate düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.

Pathway Programs:

Navitas English, Avustralya’da anlaşmalı olduğu okullara öğrencilerini yerleştirme fırsatı sunmaktadır. Navitas English Perth Dil Okulunda, öğrencilere Curtin University of Technology (Perth), Edith Cowan University ve TAFE Education and Training Internationalgibi okullara direkt geçiş yapma olanağı sunulmaktadır.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas
Avustralya Perth Navitas

Navitas Avustralya Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim