OHC
OHC Gold Coast

OHC Gold Coast Avustralya Dil Okulu

Avustralya / Gold Coast / Merkez

Gold Coast, canlı şehir yaşamı, eşsiz doğal güzellikleri, beyaz kumsallarında sörf imkanları ve temalı parklarıyla ünlüdür ve bir çok sinema filminin de çekildiği yerleşimlerden biridir.
OHC Gold Coast , İngilizce eğitimin yanı sıra öğrencilerine Gold Coast’un masmavi denizini ve sıcak ikliminin keyfine varacakları bir aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Surfers Paradise’ta plajlara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanmıştır.
Konaklama:
Aile yanı konaklama sunulur.
Okulun Donanımı: 70-100 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 15 derslik, kütüphane, özel çalışma alanı, multimedya yazılımlı materyal, ücretsiz Wi-fi erişimli bilgisayar suiti, öğrenci salonu, plaj manzaralı balkon.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
IELTS: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Avustralya Gold Coast Ohc
Avustralya Gold Coast Ohc
Avustralya Gold Coast Ohc
Avustralya Gold Coast Ohc
Avustralya Gold Coast Ohc
Avustralya Gold Coast Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim