OHC Oxford

OHC Oxford İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Oxford / Merkez

Oxford ,üniversitesiyle ünlü tam bir öğrenci şehridir. Yüzlerce yıldır dünyanın birçok yerinden öğrencinin geldiği şehir, Londra’ya trenle 1 saat mesafede, birçok yeşil alana, muhteşem bir mimariye ve canlı bir sosyal hayata sahiptir.
OHC Oxford: Deneyimli dil okulu OHC’nin Oxford şubesi British Council akreditesiyle İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilerine Oxford’da olmanın tadına varabilecekleri sosyal aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Oxford’un kalbinde konumlanmış olan okul Oxford Üniversitesi bölümleri ile çevrilmiştir. Covered Market, Bodleian kütüphanesi ve Ashmolan müzesi gibi cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: Modern ekipmanlı 10 derslik, özel çalışma odası, ücretsiz Wi-fi erişimi, bilgisayar süiti, öğrenci salonu, öğrenci destek hizmeti.
Sunulan Programlar: Her ders 55 dakikadır.
Genel İngilizce: Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 15 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
IELTS Sınav Hazırlığı: 1-12 hafta süreli bu kurs haftada 15 ders veya Genel İngilizce ile birleştirerek 30 ders alınabilir.
Konuşma ve Telaffuz: 1-12 hafta süreli bu kurs haftada 15 ders veya Genel İngilizce ile birleştirilerek haftada 30 ders alınabilir. Öğrencinin akıcı konuşma ve doğru telaffuz becerilerinin geliştirilmesine yardımcı dersler sunulur.
İş İngilizcesi: 1-12 hafta süreyle ve haftada 15 ders veya Genel İngilizce ile birleştirilerek haftada 30 ders alınabilir. İş dünyasında gerekli olan İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yönelik dersler sunulur.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Oxford Ohc
İngiltere Oxford Ohc
İngiltere Oxford Ohc
İngiltere Oxford Ohc
İngiltere Oxford Ohc

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim