St Giles San Francisco

St Giles San Francisco Amerika Dil Okulu

Amerika / San Francisco / Merkez

San Francisco şehrinin en merkezi noktası olan Market Street'te, karşılıklı iki binadan oluşan St. Giles San Francisco, ünlü Union Square'in de yanı başında inşa edilmiştir. Şehrin kalbinin attığı ünlü meydanın ve birçok mağaza, butik, bar, cafenin de bulunduğu bir noktada konumlanmış olmasıyla dikkat çeken okul, son yenilenmesi sonrası bir iş merkezi havasına bürünmüştür.

St. Giles San Francisco modern ve tam donanımlı sınıfları, öğrencilerin her türlü sorununa çözüm üretmek adına oluşturulmuş öğrenci işleri birliği ile de fark yaratan bir dil okuludur. Ders dışında da birçok faaliyet ve gezi programları düzenleyen okul, öğrencilerin iyi ve verimli vakit geçirmeleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Hafta sonları Las Vegas, los Angeles gibi yakın şehirlere düzenlenen geziler de okulun öğrencilerine sunduğu aktiviteler içinde yer almaktadır.

Ders dışı etkinlikleriyle öğrencilerine ders dışında da pek çok imkan sağlayan St. Giles San Francisco Dil Okulu'nda genel, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları öğrencilerin seviyelerine göre sunulmaktadır. Bu genel İngilizce derslerinin haricinde akademik ingilizce, iş ve turizm İngilizcesi, TOEFL/TOEIC gibi önemli dil sınavlarına hazırlık kursları da müfredatta yer alan diğer ders seçenekleridir.

Dil eğitimi için St Giles San Francisco'yu tercih eden öğrenciler, genellikle yurtlarda ve aile yanında konaklama seçeneklerini tercih ederken, kısa bir dönem için gelen ya da maddi durumu elverişli öğrenciler otel konaklaması veya daire kiralama seçeneklerini de değerlendirmektedirler.devamını göster Devamını Göster

St Giles Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim