St Giles San Francisco

St Giles San Francisco Amerika Dil Okulu

Amerika / San Francisco / Merkez

San Francisco: San Francisco, Kaliforniya Eyaleti’ nin kuzeyinde yer alan önemli kültürel ve finansal bir merkezdir. Amerika’ nın en popüler şehirlerinden biri olan San Francisco’ da farklı kültürlere ait mutfaklar ve Golden Gate Köprüsü, Alcatraz Adası Müzesi, denizaslanlarının mekanı olan Fisherman Wharf, butikler ve alışveriş merkezleri gibi her zevke hitap eden gezilip görülecek pek çok turistik yer bulunmaktadır.
St. Giles San Francisco : St. Giles San Francisco modern ve tam donanımlı sınıfları, öğrencilerin her türlü sorununa çözüm üretmek adına oluşturulmuş öğrenci işleri birliği ile de fark yaratan bir dil okuludur. Ders dışında da birçok faaliyet ve gezi programları düzenleyen okul, öğrencilerin iyi ve verimli vakit geçirmeleri için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Hafta sonları Las Vegas, Los Angeles gibi yakın şehirlere düzenlenen geziler de okulun öğrencilerine sunduğu aktiviteler içinde yer almaktadır.
Okulun Konumu: San Francisco şehrinin en merkezi noktası olan Market Street'te, karşılıklı iki binadan oluşan St. Giles San Francisco, ünlü Union Square'in de yanı başında inşa edilmiştir. Şehrin kalbinin attığı ünlü meydanın ve birçok mağaza, butik, cafenin de bulunduğu bir noktada yer almaktadır.
Konaklama: Aile yanı, yurt ve otel seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: 168 kişilik kapasite, modern donanımlı ortalama 10 kişilik 18 derslik, interaktif beyaz tahtalar, kütüphane, platin merkezi, kafeterya, ücretsiz Wi-fi, öğrenci bilgisayarları ve tabletler, kütüphane.
Sunulan programlar: General English Morning (20), General English Afternoon (20), Semi Intensive English Morning (22), Semi Intensive English Afternoon (22), Intensive English (28), TOEFL Morning (20), TOEIC Morning (20), TOEIC Semi intensive (22), TOEIC Intensive (28).devamını göster Devamını Göster

St Giles Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim