St Giles

St Giles Londra Highgate İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Londra Highgate / Highgate

Londra Highgate Dünyanın en önemli sanat, iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra, dünyanın turistik metropollerinden biridir. Köklü tarihi, mimari dokusu, müzeleri, sayısız sanat ve spor etkinlikleri ve canlı sosyal yaşamı ile hem turistlerin hem de öğrencilerin ilgisini üzerinde toplayan bir başkenttir.Highgate ise Londra merkeze tube ile 20 dakika mesafede güvenli ve modern bir semttir.
St. Giles Londra Highgate : 1955’te kurulmuş olan okul St. Giles’ın Highgate şubesi, Genel İngilizce, IELTS kurslarının yanı sıra, 16 yaşından küçükler için de İngilizce programı sunar.
Okulun Konumu: Merkezi konumdaki okul, alışveriş ve eğlence imkanlarına yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı, yurt, misafirhane ve otel seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: 340 kişilik kapasite, modern donanımlı ortalama 10 kişilik 25 derslik, interaktif beyaz tahtalar, kitap mağazası, kafeterya, büyük İngiliz kır bahçesi, piknik alanı, ücretsiz Wi-fi, öğrenci bilgisayarları ve tabletler, kütüphane.
Sunulan programlar: General English Morning (20), General English Afternoon (20), Intensive English (28), IELTS Morning (20), IELTS Intensive (28).devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim