Stafford House Boston

Stafford House Boston Amerika Dil Okulu

Amerika / Boston / Merkez

Konum: Stafford House Boston Dil Okulu,Amerika'nın Massachusetts eyaletinin en büyük şehri olan başkent Boston'da, alışveriş merkezlerine, ulaşım ağlarına ve pek çok önemli noktaya yalnızca yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

Aktiviteler: Uzman kadrosu, merkeze olan kısa mesafesiyle her yıl birçok öğrencinin tercih ettiği okul ders sonraları ve hafta sonlarıiçin de öğrencilerine farklı aktivite seçenekleri ve gezi programları düzenlemektedirler.


Donanım:
Öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almaları için tam donanımlı, teknolojik sınıflara sahip okulda, öğrencilerin kullanımlarıiçin oldukça büyük bir kütüphane, dinlenme odası ve bilgisayar odası da bulunmaktadır.

Konaklama: Dil eğitimi adına okulu tercih eden öğrencilere, öğrenci yurtlarında veya öğrenci evlerinde konaklama seçeneğinin yanı sıra, aile yanında konaklama imkanını da sunmaktadır.


Sunulan Programlar

General English (1-36 Hafta+): Haftada 20,25 veya 30 ders alma seçeneği sunulmaktadır. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Öğrenciler her ay bir saat bire bir ders alma hakkına sahiptir ve bu sayede ilerleme durumları değerlendirilir.

TOEFL Preparation (1-36 Hafta+): Haftada 20, 25, 30 ve 35 saat ders seçenekleri vardır. En az Upper-Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir.


Business English:
18 yaşından itibaren katılabilir, her Pazartesi başlangıç yapılabilir. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir.
devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House
Amerika Boston Stafford House

Stafford House Amerika Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim