Stafford House
Stafford House Brighton

Stafford House Brighton İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Brighton / Merkez

İngiltere'nin en ünlü sahil şehirlerinden biri olan Brighton'ın merkezine otobüs aracılığıyla 10 dakikada ulaşılabilecek uzaklıkta, plaja ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Stafford House Brighton Dil Okulu, sosyal imkanlarıyla da öğrencilerin en çok memnun kaldığı okullardan biridir.

Okul kütüphanesi, bireysel çalışma alanları, modern sınıflarıyla öğrencilerine iyi bğir eğitim vermek adına tüm imkanlara sahiptir. Uzman bir öğretmen kadrosuna sahip olan dil okulu geniş müfredatıyla da birçok öğrenciye hizmet vermektedir. Şehir merkezine ve plaja olan yakınlığıyla ders dışındaki vakitleri de çeşitli gezi ve yürüyüşlerle geçirebilen öğrenciler hem yöre halkını hem de İngiltere'nin en büyük şehirlerinden biri olan Brighton'ı yakından tanıma fırsatı da bulmaktadırlar.

İş İngilizcesinden, genel İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir yelpazesi olan okulda IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık kursları da yapılmakta ve ayrıca öğrencilere akademik İngilizce dersleri de verilmektedir.

Dil eğitimi için ister uzun dönem olsun, isterse kısa dönem olsun İngiltere Stafford House Dil Okulu'nu tercih eden öğrencilere okul, öğrenci yurtlarında ya da aile yanında konaklama seçeneği sunmaktadır. Okul tarafından seçilen ve denetim altında tutulan ailelerle kalan öğrenciler kaldıkları süre boyunca olan masraflarını yarıya indirirken aynı zamanda öğrendiklerini çok daha rahat pratiğe dökebildikleri için daha verimli bir eğitim almış olurlar. Bu açıdan öğrenciler ve veliler çoğunlukla aile yanında konaklama seçeneğini tercih etmektedirler.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Brighton Stafford House
İngiltere Brighton Stafford House
İngiltere Brighton Stafford House
İngiltere Brighton Stafford House
İngiltere Brighton Stafford House
İngiltere Brighton Stafford House

Stafford House İngiltere Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim