Stafford House
Stafford House Cambridge

Stafford House Cambridge İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Cambridge / Merkez

Stafford House International Amerika, İngiltere ve Kanada’da toplam 10 şehirde öğrencilerine Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve İş İngilizcesi alanlarında hizmet vermektedir.

STAFFORD CAMBRIDGE

Cambridge İngiltere’nin tarih ve kültürel güzelliklerini bir araya getiren en önemli üniversite şehirlerinden biridir. Stafford, Cambridge’in tam kalbinde yer alan konumuyla öğrencilerine hizmet vermektedir.

Sunulan Programlar:

General English (1-36 Hafta+): Haftada 20,25 veya 30 ders alma seçeneği sunulmaktadır. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Öğrenciler her ay bir saat bire bir ders alma hakkına sahiptir ve bu sayede ilerleme durumları değerlendirilir.

Flex (1-36 Hafta+): Haftada 20 saat ders alınır. Sabah veya öğleden sonra olmak üzere iki ders programı seçeneği sunulur. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Öğrenciler her ay bir saat bire bir ders alma hakkına sahiptir ve bu sayede ilerleme durumları değerlendirilir.

One-To-One English: Dersler tamamen öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenir. En az 5 ders saati olmak üzere istenildiği kadar ders alınılabilir. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir.

Group Courses: Bu programın içeriği grup olarak katılım gösteren öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulur. En az 5 ders saati olmak üzere istenildiği kadar ders alınılabilir. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir.

IELTS Preparation (1-36+): Haftada 25 ders (21 saat) veya 30 ders (25 saat) şeklinde iki program seçeneği vardır. En az Intermediate düzeyde İngilizce gereklidir. 16 yaşından itibaren öğrenciler programa katılabilir ve her Pazartesi başlangıç yapılabilir.

Cambridge Examinations: FCE, CAE, CPE sınavları için hazırlık programıdır. Kurs başlangıç tarihleri ve süreleri değişiklik göstermektedir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Cambridge Stafford House
İngiltere Cambridge Stafford House
İngiltere Cambridge Stafford House
İngiltere Cambridge Stafford House

Stafford House İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim