Stafford House
Stafford House Canterbury

Stafford House Canterbury İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Canterbury / Merkez

İngiltere'nin katedraller şehri Canterbury'nin merkezinde yer alan Stafford House Canterbury Dil Okulu, klasik İngiliz mimarisi çizgilerini taşıyan gösterişli bir taş binada eğitim vermektedir. Şehir merkezindeki konumuyla hem şehrin renkli sosyal hayatına erişmek kolayken, hem de ulaşım ağlarına olan yakınlığı sayesinde de öğrencilere çok daha rahat gezme imkanı sunmaktadır. Ders sonralarında da öğrencilere hazırlanan aktivitelere katılma imkanı tanınarak daha fazla sosyalleşmeleri ve bir arada vakit geçirerek farklı kültürleri tanımaları sağlanmaya çalışılmaktadır.

Okula ait tüm olanaklardan yararlanabilen öğrenciler, 24 saat güvenlik hizmeti verilen kampüste oldukça refah içinde eğitim alırlar. Modern sınıfları, uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim verme amacı güden okulda IELTS ve Cambridge gibi önemli sınavlar için hazırlık kurslarının yanı sıra, öğrencilere genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri de verilmektedir. İş adamları, çalışanlar için düşünülmüş iş İngilizcesi müfredatı da öğrencilere sunulan müfredat arasında yer almaktadır.

Dil eğitimleri adına İngiltere'yi seçen öğrencilerin öncelikli tercihleri arasında olan Stafford House Dil Okulu Canterbury'de ki okuluyla da öğrencilerinin memnuniyetini kazanan bir okul olarak yolunda devam etmektedir. Özellikle verdiği akademik anlamdaki eğitimle öğrencilerine üniversitede rahat bir yolun kapılarını açan ve yurt dışı deneyimi katan okul, velilerden de tam not almakta ve her yıl tercih edilirliği daha da artmaktadır. Dil eğitimi için okulu tercih eden öğrencilere aile yanında konaklama seçeneği ve öğrenci yurtlarında kalma seçeneği tanınmaktadır. Bu seçenekler arasından seçim yapan öğrenciler daha çok, masrafları düşürmesi, yörenin yaşayışını yakından tanıtması gibi çeşitli avantajları nedeniyle aile yanında konaklama seçeneğini tercih etmektedirler.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Canterbury Stafford House
İngiltere Canterbury Stafford House
İngiltere Canterbury Stafford House
İngiltere Canterbury Stafford House
İngiltere Canterbury Stafford House
İngiltere Canterbury Stafford House

Stafford House İngiltere Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim