Stafford House Londra

Stafford House Londra İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Londra / Merkez

1952'de faaliyetlerine başlayan Stafford House İngilizce Dil Okulu, Londra'nın merkezinde yer almakla birlikte, dünyanın en önde gelen müzelerinden olan British Museum'a 5 dakika gibi kısa bir yürüyüş mesafesinde olmasıyla da dikkat çeken bir okul olarak karşımıza çıkar.

İngiltere'nin başkenti, dünyanın sayılı metropollerinden olan Londra'da merkezi bir konumda olan okul tüm canlı hayatın da olduğu bir noktada olmasıyla öğrencilerine oldukça sosyal imkanlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda British Council onayı da olan okul English UK üyesi bir okuldur. Aynı zamanda CATS Cambridge grubuna mensup dil okullarından biri olan Stafford Londra, her yıl en az 5 öğrencisini de Oxford, Cambridge gibi üniversitelere yerleştiren bir dil okulu olarak prestijini sürekli geliştirmektedir. Profesyonel eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunan okulda iş İngilizcesinden, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarına ve genel İngilizce derslerine kadar geniş bir müfredat uygulanmaktadır. Öğrencilerinin ders dışındaki vakitlerini değerlendirmeleri adına birçok aktivite ve gezi düzenleyen okul sayesinde öğrenciler, yalnızca dil eğitimi almakla kalmayıp İngiliz tarihine ve mimarisine de yakından şahit olmaktadırlar.

Dil eğitimi almak için İngiltere'yi tercih eden öğrencilerin birçoğunun seçtiği Stafford House Dil Okulu, bünyesinde barındırdığı öğrencilerine yurt konaklaması seçeneğinin yanı sıra, öğrenci evlerinde konaklama seçeneğini ve aile yanı konaklamasını da tercih etme hakkı tanımaktadır. İngiltere koşulları düşünüldüğünde öğrencilerin en mantıklı tercihi aile yanında konaklamak olacaktır. Böylece masraflarını yarı yarıya düşüren öğrenciler, aynı zamanda İngiliz aile hayatını, yaşam tarzını da yakından tanımış ve dil becerilerini çok daha rahat pratiğe dökmüş olurlar.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Londra Stafford House
İngiltere Londra Stafford House
İngiltere Londra Stafford House
İngiltere Londra Stafford House
İngiltere Londra Stafford House

Stafford House İngiltere Tanıtım Videosu


Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim