The Language Gallery
The Language Gallery Berlin

The Language Gallery Berlin Almanya Dil Okulu

Almanya / Berlin / Merkez

Berlin: Berlin, Almanya’nın başkenti olup müzeleri, tarihi yapıları, restoranları, yemyeşil parkları, düzeni, temiz havası, tiyatroları, konser salonları, festivalleri ile sanlı bir sosyal hayata sahiptir. Berlin Flarmoni Orkestrası, Brandenburg Kapısı ve Alman Parlamento Binası, şehrin gezip görmeye değer sembolik yerlerinden sadece bir kaçıdır.
TLG Berlin: TLG İngiltere, Kanada ve Almanya’da şubeleri olan her yıl dünyanın birçok ülkesinden öğrencilere dil öğrenmeleri için rehberlik eden köklü bir dil okuludur. Berlin şubesinde öğrencilere Avrupa Birliği’nin en büyük ikinci şehrinde Almanca eğitimi alırken Berlin’de olmanın keyfini çıkarabilecekleri sosyal aktivite programı sunulur.
Okulun Konumu: Berlin şehrinin merkezinde yer alan okul, Potsdamer Caddesi’nde yer alır ve şehrin ilgi çeken yerlerine yürüme mesafesinde ya da gelişmiş ulaşım ağı sayesinde toplu taşıma ile her yere kolayca ulaşılabilir bir noktadadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Modern ve ferah maksimum 16 kişilik 5 sınıf, dinlenme alanı, bilgisayar salonu, ücretsiz wi-fi.
Sunulan Programlar: Genel Almanca (20), Yarı Yoğun Almanca, TestDaf (20), Üniversite hazırlık programı.
Üniversite Hazırlık Programı: Almanya’da üniversite okumak isteyen öğrencilerin üniversite eğitimleri süresince Almanca’yı kolaylıkla anlayabilmeleri ve kullanabilmeleri için sunulan bir ön hazırlık programıdır. Essay yazma veya sunum teknikleri vb. gibi konularda yardımcı olacak ve dil seviyesine uygun nitelikte dersler alabilecekleri program dil seviyesine göre belirli haftalık sürelerde alınabilmektedir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Berlin The Language Gallery
Almanya Berlin The Language Gallery
Almanya Berlin The Language Gallery
Almanya Berlin The Language Gallery

The Language Gallery Almanya Berlin Merkez
The Language Gallery Almanya Berlin Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim