Philadelphia Dil Okulları

Philadelphia, Amerika Birleşik Devletlerinin Pensilvanya şehrinde yer alan bir kenttir. 1.560.297 sayılı nüfusu ile Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük beşinci kenti olarak bilinir. Philadelphia onun tam olarak konumu ise Amerika Birleşik Devletlerinin kuzeydoğusunda yer almaktadır. Bu kentte para birimi olarak dolar kullanılmaktadır. Kente gitmeden önce farklı para birimlerini dolara çevirmekte fayda var. Phidelphia Türkiye’den 7 saat geriden gelmektedir ve Türk turistler kente gittiklerinde ilk günde saat farkının zorluğunu yaşayabilir. Philadelphia ‘da her ne kadar yerli bir dil olmasa da çoğunlukla İngilizce dili kullanılır. Philadelphia dil okulları yerli ve yabancılara bu alanda en iyi eğitimi vermektedir.

Kente Giriş İçin Bordo Pasaportunuz Olmalı

Philadelphia kentine giriş yapmak için bordo pasaporta sahip olmak gerekir. Amerika Birleşik Devletlerine seyahat etmeden önce hususi, ticari ya da diplomatik sebeplerden ötürü pasaportun hazır olması gerekiyor. Pek çok turistin merak ettiği detay ise Phidelphia’ ya ne zaman gitmeleri konusudur. Bu kent yağışlı bir hava iklimine sahip olduğu için tatile gitmek için en uygun zaman Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Bu kentte kışlar çok soğuk ve yıl boyu hava yağışlı geçer. Yaz ayları da ılıman iklim ile geçer. İstanbul’dan Philadelphia’ ya aktarmalı ya da direk uçaklar ile gitmek mümkündür ve uçuş yaklaşık 20 saat sürmektedir.

Ulaşımda Oldukça Fazla Alternatife Sahip

Philadelphia büyük nüfusu ve geniş yüzölçümü ile oldukça canlı bir kenttir. Ulaşım alanında da bu canlılığı göstermektedir. Bu kentte şehir içi ulaşımda tramvay, metro, taksi ve otobüs kullanılmaktadır. Şehirde toplu taşıma SEPTA tarafından yapılır ve verilen taşıma hizmeti ile şehrin her yerine ulaşmak mümkündür. Şehirde ulaşım oldukça ucuzdur ve kent kart gerekmez. Ucuz seferler ile Philadelphia’nın meşhur ve kültürel mekanlarına gitmek mümkündür.

Tarihi Zenginlikleri İle Öne Çıkıyor

Philadelphia Sanat Müzesi, Philadelphia Büyülü Bahçeleri, Fairmount Park, Philadelphia’ da gezilecek en güzel yerlerden birkaçıdır. Sanat Müzesinde 227.000’den fazla eser olup ülkenin en büyük müzelerinden biridir. Philadelphia Büyülü Bahçeleri ise sokak sanatının en güzel halini yansıtan bir yerdir. Her çeşit malzemeden farklı eserler bu bahçede saklanmış vaziyette ve kenti ziyaret eden herkesin görmesi gereken bir yer. Fairmount Parkta binicilik, kürek sporu ve voleybol gibi sporlar düzenleniyor ve parkın ortasında yer alan havuz ortama ayrı bir güzellik katıyor.

Philadelphia ‘Da Dil Öğrenmek Çok Keyifli

Philadelphia dil okulları sadece dil eğitimi değil kent hakkında çeşitli bilgileri de sunmaktadır. Amerikan mutfağının en nefis lezzetlerini denemek mümkündür. Bu kentte aç kalmak mümkün değil çünkü her damak tadına uygun lezzetler bulunuyor. Philadelphia kentine dil okulu için gelenler kenti dolaşmak için genelde akşam saatlerini tercih ediyor. Burada canlı bir gece hayatı sürdürmek için South Street bölgesine gitmek daha doğru bir seçenek olur. Çünkü burada birbirinden renkli eğlence mekanları, barlar, kulüpler ve kafeler bulunuyor. Çok pahalı olmamakla beraber her bütçeye uygun eğlence mekanı bulmak mümkün oluyor. Gezilecek yerleri ve eğlence hayatı ile siz de dil eğitimi almak için bu şehri tercih ederek eğitiminizi başarılı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Philadelphia ’da Eğitim

Philadephia’da dil eğitimi almak çok akıllıca bir fikir çünkü Philadelphia dil okulları hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlara sahiptir. Bu nedenle farklı ülkelerden ziyaretçiler kente dil eğitimi almak için geliyor. Kayıt yaptırmak için ise ülkenin dil okulları sitelerine araştırmak yeterli oluyor.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı dil eğitimi İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğun şekilde ilgi görmektedir. ...
Amerika’da Dil Okulları Amerika’da yurtdışı eğitim konusunda en önemli tercih ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim