Portland Dil Okulları

İnsanlar birçok alanda kendini geliştirmeyi ve farklı şeyler öğrenmeyi seviyor. Kendini geliştirmeyi ve farklı bilgiler öğrenmeyi seven kişiler, eğitim öğretim hayatlarında her zaman dikkat ediyor. Günümüzde artık sadece iyi bir üniversiteden mezun olmak yeterli değildir. Eğitimlere artık katabilmek için farklı diller bilmek önemlidir. Artık günümüzde en basit bir iş yerine dahi girmek için, farklı diller bilmek gerekiyor. Kendini geliştirmek isteyen kişiler farklı diller öğrenmeyi tercih ediyor. Dil öğrenerek birçok alanda bir adım önde olmayı hedefliyor. Dil eğitimleri sayesinde birçok iş imkânı elde edebilir ve farklı ülkelerde kolay bir şekilde insanlarla anlaşma yapabilirsiniz. Dil eğitimleri genellikle farklı ülkelerden alınıyor.

Dil Eğitimlerinin Avantajları Nelerdir?

Dil eğitimlerinin insana katkıda bulunduğu gerçektir. Farklı diller sayesinde birçok ülkede değişik insanlarla konuşarak anlaşabilirsiniz. Böylelikle farklı ülkelerde farklı iş imkânları elde edebilirsiniz. Evrensel dilin İngilizce olması ile birlikte, artık her türlü alanda İngilizce konuşuluyor. Gelişen teknoloji ve modernleşen çağda, her türlü iş imkânlarında İngilizce bilmek artık bir ayrıcalık değil gereklilik haline geliyor. Tüm Dünya’da konuşulan, ortak dil olarak kabul edilen İngilizcenin sorunsuz konuşulması ve bilinmesi birçok farklı iş imkânlarının kapılarını sizlere açacaktır. Dil eğitimleri sayesinde İngilizceyi, bulunduğu ülkede konuşarak iyi bir şekilde tercüme edebilirsiniz. Yabancı dil konuşarak farklı kültürlerdeki insanlarla konuşabilir ve kaynaşabilirsiniz. Tüm yurtdışı seyahatlerinizde konuştuğunuz yabancı dil sayesinde, güzel bir seyahat geçirebilirsiniz. Yurtdışında veya yurt içerisinde gerçekleşen yabancı seminerlere, konuşabildiğiniz ve anlayabildiğimiz dil eğitimi sayesinde katılabilirsiniz.

Portland Dil Okulları Eğitimleri

Portland dil okulları, dünya sıralamasında en iyi dil okulları arasında bulunuyor. Sunmuş olduğu birçok imkân ve olanak sayesinde, eğitimlerinizi profesyonel bir şekilde bu okuldan tamamlayabilirsiniz. Portland Amerika yönetiminde bulunan muhteşem bir şehirdir. Doğal güzellikleri ve gezilecek birçok mekânı ile genellikle gençler tarafından en sık tercih edilen bölgeler arasında bulunuyor. Gençlere hitap eden birçok yapıt ve doğal güzelliklerin bulunduğu bu şehirde, yabancı dil eğitimi alarak dilinizi geliştirmeniz mümkün. İngilizceyi kaynağından öğrenerek, iyi derecede İngilizce konuşabilirsiniz. Portland dil okulları İngilizceyi, iyi bir şekilde öğrenebilmeniz için oldukça ideal bir okuldur. Sunmuş olduğu birçok konaklama imkânı ile yaşanabilir bir şehirdir.

Hem Eğlenin Hem Dil Eğitimi Alın

Amerika’nın Portland eyaleti, muhteşem güzellikler ve gezilebilecek birçok yapıtlarla donatılmıştır. Güller Şehri olarak da bilinen bu şehirde, birbirinden farklı gezilecek turistik mekânlar bulunuyor. Bu şekilde hem dil eğitimi alabilir, hem de küçük çaplı geziler yapabilirsiniz. Portland şehrinde gezi yaparken çevrenizdeki herkes İngilizce konuşacaktır. Sizler de öğrenmiş olduğunuz dili bu şehirde kullanarak pekiştirebilirsiniz. İnsanların kullanmış olduğu aksanı kapabilir, dil eğitimlerinize katkı sağlayabilirsiniz. Şehirde yaşayan kişiler ile yapacağınız canlı biyologlar sayesinde birçok İngilizce kelimeyi tekrardan öğrenebilirsiniz. Bu diyaloglar esnasında İngilizce aksanı konuşabilirsiniz. Ayrıca canlı canlı pekiştirme yapabilir öğrenmiş olduğunuz dili daha iyi kavrayabilirsiniz.

Dil Okullarında Eğitim

Portland dil okulları, yabancı dil eğitimi almak isteyen kişiler için, yurt dışında tercih edilebilecek en iyi okullardır. Size sağlayacağı birçok katkı ve olanakları göz önünde bulundurarak şehrindeki dil okullarını tercih edebilirsiniz. Dil eğitimini tamamladıktan sonra, farklı iş olanaklarını, eğitim almış olduğunuz şehirlerde kendiniz için sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz dil eğitimlerinin avantajlarını, iş ortamınızda ve günlük yaşantınızda birçok alanda kullanabilirsiniz. İyi bir dil eğitimi almak için, kaliteli ve kurumsal firmaları tercih ederek, dil eğitiminizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ülke dışında eğitim almak isteyen bireyler için çeşitli ülkelerin kurumları ile anlaşma ...
İngilizce ve diğer global dilleri öğrenmek açısından en çok tercih edilen ülkelerden biri ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim