Eurocenters
Eurocenters Moskova

Eurocenters - Yoğun Rusça

Rusya / Moskova / Merkez

Moskova: Moskova, Rusya’nın New York’u, hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın hala görüldüğü şehirdir. Soğan kabuğu şekilli kuleleriyle pek çok kilise, eski binalar, saraylar ve tabii ki Kızıl Meydan ve Kremlin, şehir merkezine eşsiz bir nitelik katmaktadır. Moskova hem tanıdık hem egzotiktir—güzelliğiyle her ziyaretçiyi büyüler.Eurocentres Moskova:
Ortak okulumuz Liden & Denz, Byelorussian Demiryolu İstasyonu ve metrodan kısa bir yürüyüş mesafesinde, şehrin merkezinde yer almaktadır.


Okulun Donanımı: Küçük, samimi okul, 11 adet sınıf, bireysel Öğrenme Merkezi ve WiFi de içeren en son teknolojiye sahiptir.


Aktiviteler: Moskova ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.


Konaklama: Aile yanında ya da ortak veya özel dairelerde konaklama, pazardan pazara mevcuttur.Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahattırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır. Konaklama yerleri, okuldan metroyla yaklaşık 15 ila 70 dakikalık mesafededir.


Sunulan Programlar: Genel Rusça (20), Yoğun Rusça (25), İş Rusçası (25)

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Rusya Moskova Eurocenters
Rusya Moskova Eurocenters
Rusya Moskova Eurocenters
Rusya Moskova Eurocenters
Rusya Moskova Eurocenters
Rusya Moskova Eurocenters

Eurocenters Rusya Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Eurocenters Rusya Moskova Merkez
Eurocenters Rusya Moskova Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim