Emerald Cultural Institute Dublin

Emerald Cultural Institute - Intensive Plus EAP

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin: Genç nüfusun yoğunlaştığı Dublin, yurtdışı eğitimde, anadilin İngilizce olması nedeniyle öncelikli seçenekler arasındadır. Çok kültürlü yapısı ve hareketli sosyal yaşamı öğrencilere ilginç deneyimler yaşama fırsatı sunmaktadır.
Emerald Institute Dublin: Genel İngilizce, Akademik Yıl ve Öğretmenlere yönelik kurslar gibi Yetişkin Kurslarının yanı sıra Junior programları da bulunmaktadır. Zarif bir Viktorya dönemi konağı olan orijinal okul binasına yeni derslikler ve büyük kantinli özel tasarlanmış modern bir bina eklenerek kampüs zenginleştirilmiştir.
Okulun Konumu: Şehir merkezine tramvay ile 6 dakika mesafede, konaklama merkezlerine yakın Rathgar yerleşim bölgesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama.
Okulun Donanımı: İnteraktif teknolojiye sahip 22 modern derslik, kampüste Wi-fi internet erişimi, okuma ve çalışma salonu, kütüphane, özel bahçe, restoran ve cafe, multi-medya merkezi.
Sunulan Programlar: 1 ders 60 dakikadır.
Intensive Course: Haftada 20 derstir, her Pazartesi başlar. Konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerine yönelik dersler verilir. Min. süre 2 haftadır.
Combined Course: Haftada 25 derstir, her Pazartesi başlar. Intensive Course içeriğine ek olarak haftada 5 ders öğrencinin özel ilgi alanına yönelik İngilizce ders verilir. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde konuşma pratiğine odaklanılır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus Business: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde iş dünyasında İngilizce kullanım becerileri geliştirilir. Min. süre 2 haftadır.
Full-time IELTS Course: Haftada 20 derstir, her Pazartesi başlar. IELTS sınavına hazırlık programıdır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus Examination: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. Öğleden sonraki derslerde tamamen IELTS’e özgü teknikler ele alınır. Min. süre 2 haftadır.
Intensive Plus EAP: Haftada 26 derstir, her Pazartesi başlar. İngilizce lisans/yüksek lisans eğitimi almak isteyenler için akademik İngilizce dil kullanım becerileri öğretilir. Min. süre 2 haftadır.
Academic Year Programları: 25/35 hafta alınabilir. Haftada 20,23,26 derslik seçenekler mevcuttur. Her Pazartesi başlar. Öğrencilerin birden fazla kurs alarak İngilizce becerilerini daha uzun bir süreçte geliştirebilmelerini sağlar. Örneğin; Intensive Course ile başlanıp Intensive Plus Speaking, IELTS hazırlığı gibi kurslarla devam edilebilir. Öğleden sonraları ilgi alanlarına yönelik kurslara katılmak da mümkündür. Program ayrıca, “Academic Mentoring” yardımıyla öğrencinin eğitimi süresince düzenli çalışma alışkanlığı kazanması, sınav hazırlığı sürecini yönetebilmesi, kariyer veya akademik eğitimine devam etmesi için yardımcı olmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute
İrlanda Dublin Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute İrlanda Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim