ESE St Julians

ESE - English for Work

Malta / St Julians / Merkez

St Julians, tipik bir Akdeniz ülkesi olan Malta’nın en güzel şehirlerinden biridir ve turistik cennet olarak da anılır. Büyüleyici kumsalları, turkuaz rengi denizi ve dost canlısı yerli halkıyla İngilizce öğrenmek için her yıl dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapar.
ESE Dil Okulu:1996 yılından beri faaliyette olan okul toplamda 4 ayrı okul binasına sahiptir. Ana binası St. Julians, Paceville'de bulunan ESE Dil Okulu'nun sınıfları ve merkezi de burada bulunmaktadır. Öğrencilerine modern olanaklar çerçevesinde eğitim veren okulda öğrencilere, İngilizce kurslarının yanı sıra Malta’nın güzelliklerinden faydalanmalarını sağlayacak aktivite programı sunulur.
Okulun konumu: St. Julians’ın tam kalbinde yer alan okul Salina Körfezi’nde bulunan Salini Resort’ta yer almaktadır. Plajlara, mağazalara, toplu taşımaya ve şehrin sosyal yaşamına yakın konumdadır.
Konaklama: Aile yanı, yurt ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Modern ve ferah 60 derslik, interaktif beyaz tahtalar, wi-fi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, kafeterya, teras.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Haftada 20 ve 30 derslik, 20 Grup+10 bire bir derslik veya uzun dönem haftada 20 ve 30 derslik seçenekleri mevcuttur.
Genel İngilizce Mini: Maksimum 6 kişilik sınıflarda verilen bu kursun haftada 20 veya 30 derslik seçenekleri mevcut olup öğretmenin ilgisine daha çok ihtiyaç duyan öğrenciler için uygundur.
Genel İngilizce 50 plus: 50 yaş ve üzeri için olan bu programda haftada 20 ders sunulur.
Sınav hazırlık programları: IELTS, TOEFL iBT, TOEIC gibi sınav tekniklerine yönelik içerik sunulur.
İş İngilizcesi: İş dünyasında özellikle satış, insan kaynakları, üretim gibi departmanlarda İngilizce becerilerini geliştirmeye ihtiyaç duyanlar için uygundur. Haftada 20 ve 30 derslik seçenekleri mevcuttur.
İş için İngilizce: İngilizce konuşulan bir çevrede iş arayan kişiler için yardımcı içerikte dersler sunulur.
Akademik Yıl: 12, 24, 30 ve 36 haftalık sürelerde alınabilen bu program başlangıç tarihini seçme şansı verir.
International Foundation Year: 120 kredilik bu program 9 aylık standart ve 6 aylık yoğun seçeneklere sahiptir. İngiltere, Amerika ve Avustralya’da üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler için destekleyici bir kurstur.

Devamını Göster

ESE Malta Tanıtım Videosu


İmkanlar

Kafeterya, veranda, teras, kitapçı, kütüphane, TV/Video salonu, öğrenci dinlenme salonları, internet cafe, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar.

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim