Eurocenters
Eurocenters Floransa

Eurocenters - Yoğun İtalyanca

İtalya / Floransa / Merkez

Rönesans hareketinin başlangıç noktası olarak da nam salmış olan Floransa, Kuzey İtalya'da yer alan Toskana bölgesinin başkentidir. Rönesans Avrupası'ndan kalma mimarisi ve tarihi yerleriyle de dikkat çeken şehir, Arno Nehrietrafında yer alan ve ılıman bir iklime sahip olan bir yer olmasıyla da her yıl birçok turisti konuk etmektedir. Gerek tarihi yapısı, gerekse kültürel zenginliğiyle dikkat çeken Floransa, öğrenciler için de ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır.

16. yüzyıldan kalma bir Rönesans binasında eğitim veren Eurocentres Floransa, İtalya'nın en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Eski şehir merkezi olan Ponte Vecchio'ya oldukça yakın olan okul binası, modern imkanlarla donatılmış ve restore edilmiştir.

Deneyimli kadrosu sayesinde kaliteli bir dil eğitimi öğrencilerine sunan Eurocentres Floransa, bunun yanı sıra çeşitli konferanslar, aşçılık kursları, film gösterileri de düzenleyerek öğrencilerine birçok farklı alanda kültürel birikim sağlamaktadır. Genel ve yoğunlaştırılmış İtalyanca derslerinden mesleki İtalyancaya, CELI sınavına ve üniversiteye hazırlık kurslarından bire bir derslere kadar oldukça geniş bir müfredat çerçevesinde dil eğitimi sunmaktadır. Kaliteli bir İtalyanca eğitimi veren okul, boş vakitleri değerlendirmek adına da öğrencileri için çeşitli aktivitelerin yanı sıra gezi programları da düzenlemektedir. İtalya'nın ve Floransa'nın en ünlü ve en tarihi yerlerine yapılan bu geziler öğrencilere İtalyan kültürünü çok daha yakından tanıtmaktadır.

Öğrencilerinin eğitim aldıkları müddetçe kendilerine en uygun şartlarda konaklamalarını sağlamaya çalışan Eurocentres Floransa Dil Okulu yetkilileri, öğrenciler için kendi belirledikleri ailelerin yanında konaklama imkanının yanı sıra, aile yanında kalmak istemeyen öğrenciler için de yurtlarda, paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklama olanağını da sunmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters
İtalya Floransa Eurocenters

Eurocenters İtalya Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

İmkanlar

Multimedya öğrenim merkezi, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, kütüphane, konferans salonu, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya.

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Eurocenters İtalya Floransa Merkez
Eurocenters İtalya Floransa Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim