LAL Londra

LAL - Premium İngilizce

İngiltere / Londra / Merkez

Sanatsal ve kültürel açıdan dünyanın en çok faaliyet gösteren başkentlerinden biri olan Londra, tarihi mimarileri, önemli müzeleri, tiyatroları ve konser alanlarıyla ziyaretçileri için her türlü imkanı sağlayan bir başkenttir. Yalnızca turistler için değil öğrenciler için de muazzam bir ortam sunan Londra, en çok tercih edilen eğitim merkezlerinden de biridir.

LAL Dil Okulları'nın Londra, Twickenham'da bulunan merkezi okulun en önemli eğitim merkezlerinden biridir. Trenle Londra merkezine 25 dakikalık mesafede yer alan Richmond-upon-Thames bölgesinde yer alan okul, aynı zamanda alışveriş yapılabilecek merkezlerle, müze ve sanat galerileriyle, restoran ve barlarla donatılmış, sosyal imkan açısından oldukça zengin bir ortamdır.

LAL Londra Dil Okulu, öğrencilerine ders dışında da birçok aktivite ve gezi organizasyonu düzenleyen bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır. Okuldaki dersliklerde yer alan projeksiyon makinaları, kablosuz internet erişimi fırsatı gibi modern olanaklar derslerin ek metaryellerle desteklenmesini de sağlamaktadır. Genel ve yoğun İngilizce eğitiminden akademik amaçlı İngilizce derslerine, mesleki İngilizce eğitiminden sınavlara ve üniversiteye hazırlık programlarına kadar pek çok branşta eğitim verilmektedir. Toplu taşıma araçlarına da yakın bir alanda olan okul öğrencilerin çok daha rahat merkeze ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Üniversite eğitim danışmanlığının yanı sıra konaklama konusunda da öğrencilerinin yanında olan okul, öğrencilerine kendi belirlediği ailelerin yanında konaklama imkanı sunmaktadır. Bunun haricinde LAL Londra Dil Okulu öğrencileri öğrenci rezidanslarında ve hotellerde de kalma imkanına sahiptirler.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal
İngiltere Londra Lal

LAL İngiltere Tanıtım Videosu


Google Street View

asdf

İmkanlar

Kablosuz internet erişimi, kitabevi, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, modern sınıflar, engelli erişimi.

Fotoğraflar

Okula ait galeriler hazırlanmaktadır.

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim