ingiltere bayrağı

Beren B.

İngiltere / EC

2013

Şuan Brightondayim ve herşey mükemmel gidiyor..

oncelikle buraya nasıl geldiğimi anlatayım; okul seçimi ve konaklamadan daha çok danışman ve şirketin onemi çok daha büyük. Çünkü sadece okul ve konaklamayla değil pasaport işlemlerinden havaalanı transferinize kadar onlar ilgileniyor. Ayrıca iş sadece gidince de bitmiyor orada başınıza bir sorun geldiğinde de arayacağınız insanlar oluyorlar. Bu çok büyük bir sorumluluk.

Danışmanınızın sizin ne istediginizi bilmesi gerekiyor hatta sizi çok iyi tanıması daha onceden sizi uyarması ya da size dezavantajını avantajını anlatması gerekiyor mesela benim host familyimin okula otobüsle ulaşım olacagini ogrenci yurtlarina gore biraz daha uzak oldugunu danışmanım bana soylemişti.. Ama benim için sürekli ingilizce konuşacağım bir ortam ve gerçekten aile secimininde iyi olacağını da soylemişti.. Ve ben buraya aklımda hiç tedirginlik olmadan geldim . Ve herşey beklediğim gibi gitti. Şu an onlarla sürekli ingilizce konuşuyorum ve ailem kendi ailem gibi sevimli sıcakkanlı insanlar.. okul ve şehir seçimine gelirsek Brighton çok güzel anılar yaşattı bana .. Dünyanın her yerinden inanilmaz güzel arkadaşlarım oldu.. Farklı yaşam biçimleri farklı kültürler tanıdım.

Burdan bana bu güzel anıları yaşamakta aracı olduğu için danışmanıma çok teşekkür ediyorum kendisinin emeği o kadar büyük ki.. Biliyorum ki ; benden güzel haberler alınca kendisi yaşamış gibi mutlu olur..

Ve biliyorum ki ; hayatımda artık hep var olacak birlikte yeni yeni ülkelere gideceğiz!!


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Beren B. 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim