İngiltere Sertifika Programları

Hove College Sertifika Programları


1977’de kurulmuş Hove College, kalitesi ve tecrübesiyle bugüne kadar binlerce öğrencinin hem İngiltere hem de dünyanın her yerinde başarılı bir kariyere sahip olmasını sağlamıştır. Okul, ticaret dünyasında çok talep gören becerilere dayalı en güncel “yeni medya” işletmesi ve tasarımı alanında uzmanlaşmaktadır. Tüm eğitmenler, eğitim verdikleri sektörde çalıştığından eğitimlerin yeni medya, e-İşletme ve tasarımla kuvvetli ilişkide olmasını sağlayacak şekilde görevlendirilirler. Hove College’ta gelişen teknolojiye ayak uyduran yenilikçi iş dünyasıyla uyumlu medya grafikleri, internet ve global işletme alanlarında kurslar sunulur. Tüm gündüz kursları Higher Education awarding Level 4/5 RQF (QCF) kredisine sahiptir. İleri Diplomalar üniversiteye geçiş imkanı da sağlamaktadır; bununla ilgili şu tabloyu inceleyiniz:Pathway PDF Hove College sıcakkanlı ortamıyla kolayca arkadaş edinilebilen bir okuldur. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Ayrıca okulda burs imkanları da sunulmaktadır. Burs alabilmesi için öğrencinin Birleşik Krallık’taki bir okuldan mezun ve kayıt aşamasında en az 18-19 yaşında olması gerekmektedir.
Okulun konumu: Brighton’ın batısında, Londra’ya hızlı trenle 50 dakika mesafedeki Hove’un en işlek caddelerinden birinde ve Hove istasyonuna 10 dakika yürüme mesafesinde yer alır.

Program seçenekleri: Digital Design, Creative Communications, Motion Graphics & Film, Global E-Business ve Web Design dersleri bu programlarda farklı sürelerde alınarak sertifika veya diploma almaya hak kazanılır. Buna göre:

-Certificate Courses, bir dersin alındığı 18 hafta süren programlardır. Kabul şartları: Lise eğitimini tamamlamış olmak ve IELTS sınavından 4.5 almış olmak. Level 4 üniversite kredileri kazandırır.

-Diploma Courses, 2 dersin alındığı 18 haftalık hızlı veya 36 hafta normal program seçenekleri vardır. Level 4 üniversite kredisi kazandırır ve üniversite 2. yılına geçiş kredisi sağlar. İleri Diploma programlarına upgrade şansı tanır.

-Advanced Diploma Courses, 4 ders alınır. 2 yıllık bir diploma programı olup kursu tamamlayan öğrenciler bir lisans programına geçiş hakkı elde ederler. 2 akademik yıl sürer. Lisans programları için, üniversite son yılına geçiş kredisi sağlar. Foundation’a gerek kalmaz.

2-Year Advanced Diploma Courses (2 yıllık ileri Diploma Kursları): 2 akademik yıl süren bu programlarda 4 tane ders alınır. Program seçenekleri şunlardır: Digital Design, Creative Communications, Motion Graphics & Film, Global E-Business. Ücretler ve tüm diğer bilgileri içeren tabloya ulaşmak için tıklayınız: Programlar PDF

·Digital Design İleri Diploma programı, ticari medya sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilere, sanatsal yeteneklerini geliştirerek grafik tasarım alanındaki tüm araçları etkin bir seviyede kullanabilmelerine yönelik içerik sunar. Photoshop, InDesign ve Flash gibi programların yanı sıra derslerde metin yazarlığı ve halkla ilişkiler teknikleri gibi uzmanlık gerektiren beceriler de anlatılır.

·Creative Communications İleri Diploma Programı, güçlü bir işletme odağıyla tasarım, yaratıcı ve pazarlama yeteneklerini birleştirir. Program, pazarlama, reklamcılık ve tasarımdan halka ilişkiler, gazetecilik ve yeni medya ve işletme ve uluslararası çalışmalar sektörlerine kadar birçok işletme ve medya sektöründe stratejik rollerde çalışmayı isteyenler için ideal bir kariyer hazırlığı sağlamaktadır. Bu 2 yıllık program Apple Mac tabanlı Adobe Photoshop elektronik görsel manipülasyonundan stratejik işletme teorisine kadar her başlıkta detaylı pratik ve teorik eğitim verilmektedir. Program HND denkliğine sahiptir ve mastır kabulünde A-Level’a ihtiyacı olan yetenekli adaylara esnek giriş kriterleri sunulabilmektedir.

·Motion Graphics & Film İleri Diploma Programı , hareketli medya konularıyla birlikte bir dizi pratik tasarım becerilerini içerir. Bu kurs, öğrenciyi hızla gelişen pazarda, önemli fırsatlar sunan ticari animasyonun gelişmekte olan dünyasına götürür. Kurs profesyonel grafik tasarım ve web sitesi tasarımı, video ve ses düzenlemesi, 2 ve 4 boyutlu animasyon ve daha pek çok konuyu kapsar. Pazarlama, reklamcılık ve halkla ilişkiler gibi konular da öğretilmektedir.

·Global E-Business İleri Diploma Programı, çok çeşitli iş ve pazarlama becerilerini güçlü bir global odakla birleştirir. İş yönetimi ve uluslararası çalışmalardan pazarlama, halkla ilişkiler, gazetecilik ve yeni medyaya kadar iş dünyasının birçok sektöründe stratejik rol üstlenmek isteyen kişiler için ideal bir kariyer hazırlığı sağlar. Bu 2 yıllık program, ticari web sitesi tasarımından kapsamlı bir stratejik işletme teorisine kadar her şeyde eğitim sağlayan hem pratik hem de teorik eğitimin dengeli bir karışımıdır. Program HND denkliğine sahiptir ve mastır kabulünde A-Level’a ihtiyacı olan yetenekli adaylara esnek giriş kriterleri sunulabilmektedir.

Diploma Courses: 36 hafta veya 18 hafta yoğun seçenekleri olan bu programlarda 2 tane ders alınır. Program seçenekleri şunlardır: Digital Design, Creative Communications, Motion Graphics & Film, Global E-Business ve Web Design. Ücretler ve tüm diğer bilgileri içeren tabloya ulaşmak için tıklayınız:

Programlar PDF

Progression pathway: Bir diploma programı kursundaki tüm modülleri bitiren katılımcılar, OCN Level 4 sertifikasyonunu hak eder. Eğitimini ilerletmek isteyenler için ise kurs, seçili Birleşik Krallık üniversitelerine geçiş için pathway veya Hove College İleri Diploma eğitimi seçeneklerini sunmaktadır.

·Web Design: Bu kurs, temel stratejik e-Pazarlama teorisini pratik web tasarım becerileriyle birleştirir. Kurs dersleri, bu hızlı gelişen sektörde karşılaşılabilecek ticari zorluklara aşina olan deneyimli ve profesyonel web tasarımcıları tarafından verilmektedir. Programın teorik kısmı, web dünyasının kendine özgü niteliklerine spesifik olarak uygulanan pazarlama prensiplerini içerir. E-Pazar, Google fenomeni ve e-Ticaret hukuku gibi konular bunlardan bazılarıdır. Pratik kısım ise, basit web sayfasından gelişmiş Flash-tabanlı grafiklere kadar her şeyi içermektedir. Kurs sonunda katılımcılar, bir web sitesi projesi tamamlarlar ve Open College Network (OCN) Level 4 sertifikaları kazanırlar.

Certificate Courses: 18 hafta süren bu programlarda 1 tane ders alınır. Program seçenekleri şunlardır: Digital Design, Web Design, Creative Communications, Motion Graphics & Film, Global E-Business ve Internet Marketing. Ücretler ve tüm diğer bilgileri içeren tabloya ulaşmak için tıklayınız:Programlar PDF

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
HOLMES INSTITUTE Ağırlama Faaliyetleri (Hospitality Operations) Diploması - Co-op Holmes Enstitüsü ...
İrlanda’nın önde gelen bağımsız bir “College” olup “third-level” yüksek öğretim kurumlarından ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim