İngiltere Sertifika Programları

MLS ve BBSI Programları


2017’de Eğitim dalında Bournemouth Turizm Ödülü’nü kazanan okul, 1987’den beri Genel İngilizcenin yanı sıra, iş dünyasındaki profesyoneller ve akademik kariyer yapanlar için özel programlar sunar. M.L.S, Content Based Language Training (CBLT) ile entegre olarak belli bir sektöre odaklı kurslar sunar. Okul, British Council akrediteli dil eğitimi firmaları arasında sertifika eğitimleri vermeye akrediteli olan özel İngilizce Kursu Merkezleri’nden biridir. Her yıl 1000’den fazla öğrencinin tercih ettiği okulu özellikle yaş ortalaması 29 olan yetişkin öğrenciler seçmektedir. Programı tamamlayan katılımcılara MLS sertifikası verilmektedir.

Okulun konumu: Bournemouth’un merkezinde, plajlara sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir.
Program seçenekleri: International Business Communications (IBC) (Business English), Vocational Business Language Courses seçenekleri mevcuttur.

International Business Communications (IBC): Bu programın ismi Ekim 2018 itibariyle “BUSINESS ENGLISH” olarak değişecektir.

· Başvuru kriteri: 25 yaş ve üzerinde olmak gerekir.

· Kabul kriteri: B1 (intermediate) seviyesinde İngilizce yeterliliği gerekir.

· Tarih ve süre: Her Pazartesi başlar, 2-24 hafta sürer.

· Toplam saat veya ders sayısı: Haftada 20, 30, 32 ve 40 ders sunulur.

· Sosyal program: Zengin içerikli aktivite programı sunulan okulda öğrenciler Londra, Cambridge, Oxford gibi şehirlere ve Windsurf Kalesi, Winchester vb. gezilere ve mini golf, bilardo, binicilik vb gibi etkinliklere katılabilirler.

Vocational Business Language Courses: BBSI ile işbirliğiyle verilen kurslardır. Management, Leadership, HR&Business Communications, Marketing, Advertising, PR&Business Communications, Legal Studies and Business Communications ve yaz döneminde sunulan kısa süreli Management, Marketing ve Legal Studies program seçenekleri mevcuttur. Ekim ayından itibaren başlayacak programlar şöyledir: Management, Marketing and English Studies, Businenss Simulation Programme. Bunların dışında, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programlarıyla seçmeli olarak Hukuk, Finans gibi dersler de alınabilir. Aynı zamanda bu programlar, Certificate/Higher-Certificate/Diploma programlarıdır ve 2-24 hafta arasında ister kısa ister uzun dönem alınabilir. Tamamlanan her 6 haftalık Study Unit için ilave NCFE sertifikası hak edilir:

Sertifika: 2-5 hafta tamamlayan katılımcılara MLS Sertifikası ve Raporu verilir.

Vocational Sertifika: 6-11 hafta süreyle yönetim, pazarlama veya hukuki çalışmalar alanlarından birinde bir tam Study Unit tamamlayanlara verilir.

Vocational İleri Sertifikası: 12-23 hafta süreyle yönetim, pazarlama veya hukuki çalışmalar alanlarından birinde 2 veya 3 tam Study Unit tamamlayanlara verilir.

Vocational Diploma: 24 hafta süreyle yönetim, pazarlama veya hukuki çalışmalar alanlarından birinde 4 tam Study Unit tamamlayanlara verilir.

· Başvuru kriteri: 16 yaş ve üzeri (Ekim 2018’den itibaren başlayacak olan Business Simulations programının maksimum katılımcı yaşı 25’dir).

· Kabul kriteri: B1 (intermediate) seviyesinde İngilizce yeterliliği gerekir.

· Sosyal program: Zengin içerikli aktivite programı sunulan okulda öğrenciler Londra, Cambridge, Oxford gibi şehirlere ve Windsurf Kalesi, Winchester vb. gezilere ve mini golf, bilardo, binicilik vb. gibi etkinliklere katılabilirler.

Detaylar

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
Vancouver’da iki, Kelowna’da bir subesi bulanan VanWest College dil egitiminin yanı sıra 2 aydan ...
1954’te kurulmuştur ve Guggenheim Fellowship, Nobel ve Pulitzer gibi pek çok ödülü almış yaklaşık ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim