Surrey University IELTS şartsız kabul

Eylül 2018'den itibaren Bellerbys öğrencilerine ek bir IELTS koşulu olmaksızın Surrey Üniversitesi'nden şartlı ilerleme teklifi verilecektir.

 
Eylül 2018'den itibaren, aşağıdaki yollardaki tüm öğrencilerin Surrey Üniversitesi'nde çeşitli derecelerde çalışmak için şartlı bir ilerleme teklifi alacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tam liste için ekte bakın.
İşletme, Finans ve Yönetim Vakfı Uluslararası İlişkiler ve Politika Vakfı
Kimya Mühendisliği Vakfı Hukuk Vakfı
Hesaplama Vakfı Pazarlama Vakfı
Mühendislik Vakfı Medya Vakfı
Beşeri Bilimler Vakfı Bilim ve Eczacılık Vakfı

IELTS ilerlemeden feragat
Teklifler, Bellerbys Foundation programının bir parçası olarak dahil edilen AES'i kabul edeceklerinden, Surrey Üniversitesi'nde herhangi bir IELTS koşulunu içermeyecektir. *
Surrey Üniversitesi Hakkında
Surrey Üniversitesi, yüksek kaliteli bir eğitim sağlamaya kendini adamış, öğrencilere gelecekteki kariyerine doğru ilk adımları atmaya teşvik eden, Birleşik Krallık'ın en iyi üniversitesidir.
• Dünya standartlarında tesisler - Surrey Üniversitesi araştırma odaklı bir kurumdur. 5G Yenilik Merkezi, yeni nesil mobil ve kablosuz iletişimlere adanmış dünyanın en büyük akademik araştırma merkezidir.
• Birinci sınıf öğrenci deneyimi - 2016 yılında Surrey, The Times ve The Sunday Times Good University Guide tarafından Öğrenci Deneyimi için Yılın Üniversitesi seçildi.
• 2.300'ün üzerinde mesleki eğitim yerleştirme ortağı

Öğrencilerinizi bugün kaydettirin ve bu heyecan verici yeni fırsattan yararlanabilirler.
Aracı Portalı'ndaki "Uygulama Başlat" kutucuğuna giderek bir uygulamayı tamamlayın.
Bellerbys College kursları ve giriş şartları hakkında daha fazla bilgi için, bellerbys.com adresini ziyaret edin.

* UCAS aracılığıyla başvuruda bulunmak, tatmin edici bir kişisel beyan ve referans ile, vakıf ile gerekli notları geçmek. Sanat ve Tasarım Vakfı öğrencileri için mevcut değildir

Programlar Listesi

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Şüphesiz dil eğitimi için İngiltere'nin en tercih edilen şehri Londra'dır! Londra hem metropol ...
Eğitim hayatını yurt dışında yer alan seçkin okullarda yapmak isteyen ancak bütçesi ve zamanı ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim