Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Programları

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Programları

Günümüzde birçok genç lisans ve yüksek lisans eğitimleri için ücretsiz yurtdışı eğitim programları araştırmaktalar. Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında ücretsiz ya da çok düşük maliyetli yurtdışı eğitim programları bulabilmek mümkündür. Özellikle Avrupa ülkelerinde ücretsiz eğitimle birlikte kaliteli eğitim seviyesinde lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilmek mümkündür.

Hangi Ülkelerde Ücretsiz Eğitim Mümkün?

Estonya, Almanya, Macaristan gibi Avrupa ülkelerinde ücretsiz ya da çok düşük maliyetli üniversiteler bulunmaktadır. Estonya son yıllarda ücretsiz eğitimi, kaliteli eğitim seviyesi ile öğrencilerin gözdesi olmuştur. Kuzey Avrupa’da bulunan Estonya Baltık Ülkelerinden biridir. Yenilikçi ve gelişmiş ülkelerin arasında yer alan Estonya Avrupa Birliği üyesidir. Estonya’da çok düşük maliyetlerde üniversite eğitimi alabilirsiniz. Yaşam masraflarının da düşük olması ile birlikte Estonya çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Estonya’ da lisans eğitimi genellikle 3 yıl sürmektedir. Yüksek lisans eğitimleri 2 yıl devam etmektedir.

Almanya'da Ücretsiz Üniversite

Almanya’da bulunan üniversiteler ücretsiz ya da 200 Euro civarında yıllık harçları bulunmaktadır. Almancanız yeterli değil ise Almanya’da 1 yıl hazırlık okuyabilirsiniz. Almanya’da üniversite okumak için Türkiye’de ÖSYM’nin yaptığı sınavla bir üniversitede bir bölüme yerleştiyseniz, yerleştiğiniz bölümü Almanya’da ücretsiz okuyabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim'de Konaklama Seçenekleri

Bulunduğunuz ülkede konaklama biçiminiz ve beklentileriniz de elbette ki maliyetler üzerinde ciddi etki yaratacaktır. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklama seçenekleri her zaman daha uygun maliyetlerde olmaktadır. Aile yanı konaklama seçeneği ile sizde gittiğiniz ülkede daha rahat ve konforlu bir şekilde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Yurt konaklama seçeneklerinde yeni giden öğrenciler sosyalleşmek için oldukça iyi bir fırsat sunmaktadır. Yurtlar genelde kampüs içlerinde olduğu için öğrenciler yol masrafları da olmamakta. Yol masraflarının olmaması sizin eğitim maliyetlerinizi düşürecektir.

Malta'da Uygun Fiyatlı İngilizce Eğitim Seçenekleri

İngiltere'de Uygun Fiyatlı Dil Okulları

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Malta Dil Okulu Malta, İtalya’nın güneyinde 3 büyük adadan oluşan adalar ...
Cambridge First Certificate In English (FCE) Nedir? İngilizce dil yeterliliği sınavı olan FCE, ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim