Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Programları

03-08-2018

Anadilden farklı bir dil öğrenmek elbette her zaman hayatta bir adım önce olmayı sağlar. Ancak ne yazık ki dil eğitimleri yalnızca pratikte kaldığında unutulur ve yeterince verimli olmaz. Oysa dilini öğrenmek istediğiniz ülkeyi ziyaret etmiş olsaydınız pratik bir lisan geliştirebilirdiniz. Tabi herkesin ne yazık ki yurtdışında dil eğitimi alma gibi bir imkânı bulunmuyor. Ancak www.karya.net yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

Her Şey Dâhil Eğitim Programları

Yaz tatillerinde Amerika, İngiltere, Çin, Japonya, Almanya gibi ülkelere gitmek milyonlarca gencin hayali. Ancak bu geziler artık hayal olmaktan çıkıyor. Ücretsiz yurtdışı eğitim programları düzenleyen pek çok firma yurtdışı harcamaları konusunda yardımcı olmuyor. Ancak Karya yurtdışı eğitim firması çok ekonomik fiyatlara hem yurtdışı tatili yapmanızı sağlıyor, hem de dilini o ülkenin insanlarından öğrenmenize yardımcı oluyor.

Kalacak Yer ve Yemek İmkânı

Firma dil öğrenmek ve yaz okuluna gitmek için farklı ülkeler tercih etmek isteyenlere aracılık ediyor. Üstelik söz konusu ülkede kalacak yer ve yemek dâhil fiyatlar oldukça ulaşılabilir rakamlardan oluşuyor. Küçük yaştaki çocukların da katılabileceği eğitim turlarında referanslı ailelerden destek alınıyor. Ayrıca hafta sonları da dâhil olmak üzere yoğun dil eğitimi ve gezi programları düzenleniyor. Ayrıca İspanya, İtalya, Tayland gibi en sık tercih edilen ülkelere de yaz eğitimleri tanımlanıyor.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
İngilizce hepimizin bildiği üzere bir dünya dilidir. Siz de İngilizce öğrenmek için pek çok ...
İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi ...

Copyright © 1994 - 2018 Karya International Yurtdışı Eğitim