Vancouver Dil Okulları

Vancouver Dil Okulları

Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British Columbia bölgesinde Pasifik Okyanusu ve Kuzey Kıyı Dağları arasında bulunan Vanouver bir liman şehridir. Doğal güzellikleriyle, refah düzeyiyle, eğitim kalitesi ve iş fırsatlarıyla Vancouver öğrencilerin gözde şehirlerinden birisidir. Sosyal aktiviteleri ve sosyal yaşantısı da oldukça harketli olan Vancouver öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu Kanada şehirlerindendir. İngilizce haricinde bir başka dil öğrenmek isteyen öğrenciler içinde 2. Anadilin Fransızca olması nedeniyle Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler içinde oldukça iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

Vancouver’de dil eğitimi sürelerinde 3 aylık bir eğitim süresi için turist vizesi yeterlidir. Ancak daha uzun sürecek eğitim programları için öğrenci vizesi alınmalıdır. Kanada genellikle göçmenliğe açık bir ülke olduğundan dolayı vize işlemleri titizlikle incelenmektedir. Sizde vize işlemleri için hazırladığınız belgeleri titizlikle hazırlanması gerekmektedir.

Yüksek standartlarla, güvenli bir ortamda, uygun maliyetleri ile Vancouver öğrencilerin beklentilerinin üzerinde bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

Vancouver’de bulunan dil okulları;

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

LSI Dil Okulu

OHC Dil Okulu

Vanwest College Dil Okulu

St Giles Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

The Language Gallery Dil Okulu

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avrupa’da çalışmak ve yaşamak isteyen birçok kişi tarafından İngiltere, en ...
İngilizce öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri İngiltere'dir. Coğrafi bölge olarak Türkiye'ye ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim