Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Randevusu / Yeni Zelanda Vize Formu / Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Vize başvurunuz için daha sağlıklı ve olumlu bir yol izlenmesi için Karya International ailesi olarak size profesyonel hizmet vermeye hazırız.

Yeni Zelanda vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş Yeni Zelanda vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. Yeni Zelanda vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. Yeni Zelanda vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise Yeni Zelanda Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

Yeni Zelanda Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra Yeni Zelanda vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Firmamız vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

Yeni Zelanda Vize Formu

Yeni Zelanda vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir.Yeni Zelanda vize formu Karya International tarafından doldurulmaktadır.

Yeni Zelanda Vize Evrak Çevirisi

Vize başvurusu için hazırlanan evrakların bazı konsolosluklar tarafından İngilizce tercümesinin dosyada bulunması istenmektedir. Yeni Zelanda vizesi için başvuru dosyasında evraklarınızın çevirilerinin bulunması gerekmektedir.Yeni Zelanda vize danışmanlık hizmetimize, evraklarınızın çevrilmesi de dahildir.

Yeni Zelanda Vizesi Yerinize Başvuru

Vize başvurusu için bazı ülkeler şahsi başvuru istememektedir.Yeni Zelanda vizesi başvurunuzda önceki vizesinizde VIS ibaresi bulunuyorsa yerinize vize başvurunuzu yapabilmekteyiz.

Yeni Zelanda Turist Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Yeni Zelanda turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Yeni Zelanda Ticari Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Yeni Zelanda ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Yeni Zelanda Öğrenci Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Yeni Zelanda öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Yeni Zelanda Konsolosluğu Harita


UZMANA SOR

Yeni Zelanda vizesi için danışmanlık

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim