Yurt Dışı Eğitim İstanbul

Yurt dışı eğitim, özellikle günümüz koşullarında önemi daha da arttığından dolayı birçok kişinin planları arasında olan bir eğitim türüdür. Bu süreçte, doğru bir kurumun sağladığı imkanları kullanarak ilerlemek her zaman için daha avantajlıdır. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumu sayesinde, yalnızca üniversite ya da dil okulu seçiminde değil, öncesi ve sonrası aklınıza gelebilecek her türlü konuda destek alabilirsiniz. Bu sayede fiyat konusunda da daha avantajlı olabilirsiniz.

İstanbul Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetinin kapsamında, aracı kuruma göre farklılık gösterebiliyor. Her kurum vize işlemlerinden son aşamaya kadar paket bir hizmet olanağına sahip değil. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ise, vize işlemleri, konaklama, transfer, oryantasyon süresi, sosyal aktiviteler, eğitim, üniversite/ dil okulu seçimi, program türü, süresi ve ödeme planı gibi birçok alanda öğrenci adaylarına yardımcı olmaktadır. İstanbul’da hem Kadıköy’de, hem de Taksim’de bulunan şubelerini kullanarak birebir danışmanlık hizmeti alabilir; süreci başından sonuna kadar beraber planlayabilirsiniz. Size sunulan danışmanlık hizmeti, bu alanda uzman ve tecrübeli kişiler tarafından sağlanmaktadır.
Yurt Dışı Eğitim Olanakları ve Programları
Dil okulları, yaz okulları, lisans, master, doktora, lise, sertifika programları, mesleki İngilizce için farklı programlar ve olanaklar bulunmaktadır. Amerika, İngiltere, Malta, İspanya, İrlanda, Kanada, Avustralya, İtalya gibi birçok ülke ve şehirde dil eğitimi alabilir, lisans bölümü okuyabilirsiniz. Karya yurt dışı eğitim firması olarak, anlaşmalı olduğu kurum ve üniversitelere sizi yönlendirir; konaklama, vize, transfer gibi süreçlerinizi organize eder. Dil eğitim programları kapsamında ise, genel, temel, yoğun, sınava yönelik, mesleki ve işe yönelik, 50+ üzeri ya da çocuklara özel dil programları şeklinde seçenekler bulunmaktadır.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında üniversite eğitimi almak son yıllarda hayal olmaktan çıkmıştır. Yurtdışında ...
Amerika Yüksek Lisans yapmak günümüzün gençlerin en büyük arzusudur. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim