Yurt Dışı Eğitim İstanbul

10-06-2018

Yurt dışı eğitim, özellikle günümüz koşullarında önemi daha da arttığından dolayı birçok kişinin planları arasında olan bir eğitim türüdür. Bu süreçte, doğru bir kurumun sağladığı imkanları kullanarak ilerlemek her zaman için daha avantajlıdır. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumu sayesinde, yalnızca üniversite ya da dil okulu seçiminde değil, öncesi ve sonrası aklınıza gelebilecek her türlü konuda destek alabilirsiniz. Bu sayede fiyat konusunda da daha avantajlı olabilirsiniz.

İstanbul Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetinin kapsamında, aracı kuruma göre farklılık gösterebiliyor. Her kurum vize işlemlerinden son aşamaya kadar paket bir hizmet olanağına sahip değil. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ise, vize işlemleri, konaklama, transfer, oryantasyon süresi, sosyal aktiviteler, eğitim, üniversite/ dil okulu seçimi, program türü, süresi ve ödeme planı gibi birçok alanda öğrenci adaylarına yardımcı olmaktadır. İstanbul’da hem Kadıköy’de, hem de Taksim’de bulunan şubelerini kullanarak birebir danışmanlık hizmeti alabilir; süreci başından sonuna kadar beraber planlayabilirsiniz. Size sunulan danışmanlık hizmeti, bu alanda uzman ve tecrübeli kişiler tarafından sağlanmaktadır.
Yurt Dışı Eğitim Olanakları ve Programları
Dil okulları, yaz okulları, lisans, master, doktora, lise, sertifika programları, mesleki İngilizce için farklı programlar ve olanaklar bulunmaktadır. Amerika, İngiltere, Malta, İspanya, İrlanda, Kanada, Avustralya, İtalya gibi birçok ülke ve şehirde dil eğitimi alabilir, lisans bölümü okuyabilirsiniz. Karya yurt dışı eğitim firması olarak, anlaşmalı olduğu kurum ve üniversitelere sizi yönlendirir; konaklama, vize, transfer gibi süreçlerinizi organize eder. Dil eğitim programları kapsamında ise, genel, temel, yoğun, sınava yönelik, mesleki ve işe yönelik, 50+ üzeri ya da çocuklara özel dil programları şeklinde seçenekler bulunmaktadır.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
TESOL, uluslararası geçerliliğe sahip olan önemli bir belgedir. Bu belge ile dünyanın ...
İtalya’da Dil Okulu İtalya, Avrupa’da harika bir Akdeniz ülkesidir. Bir çok ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim