Yurtdışı Dil Okulu danışmanlığı

10-05-2018

Yurtdışı eğitim talebi ile şirketimize başvuran öğrencilerin büyük bir çoğunluğu dil öğrenmek, dil öğrenmek için başvuran öğrencilerimizin çoğu ise yurtdışında ingilizce öğrenmek için başvurmaktadır.

Bu talep ile gelen öğrenci adaylarımıza istedikleri dile uygun ülke seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler vermekte, konu hakkında sunum yaparak akıllarındaki soruları gidermekteyiz.

Yurtdışı eğitim bütçesi olarak belirlediğiniz meblarla gidebileceğiniz en uygun ülke ve en uygun okul seçeneklerine beraber karar vermekteyiz. Her öğrencinin gideceği ülkeden beklentileri, alacağı eğitim ile ilgili gereksinimleri farklı olabildiğinden bu seçime yüz yüze görüşmelerimizde karar veriyoruz. Güncel döviz kurunun dil kurslarına etkisi de hesaba katıldığında, başvurduğunuz an en size uygun, en avantajlı programı bulmak uzman danışmanlarımızın rehberliğiyle size kalıyor.

Yurtdışı Dil okulu programlarımız ile ilgili danışmanlık ücreti almadığımızı da hatırlatarak, bizden de detaylı bilgi almadan bir yurtdışı eğitim planı yapmamanızı tavsiye ederiz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Avustralya, İngilizce dil eğitimi için tercih edilen avantajlı ülkelerden biridir. Farklı yoğunlukta ...
İngilizce ve diğer global dilleri öğrenmek açısından en çok tercih edilen ülkelerden biri ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim