Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İzmir

Dil eğitimi birçok alanda büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle kariyer planlaması yapan birçok kişi başarılı olmak için kaliteli bir dil bilgisine sahip olması gerekiyor. Bu nedenle yurtdışı dil eğitimi bu konuda alınması gereken en kaliteli eğitimleri içeriyor. Yurtdışı dil eğitimi için www.karya.net sitesinden detaylı bilgiler alınabiliyor. Siteye girildiğinde yurtdışı dil eğitimi konusunda neler yapılması gerektiği konusunda detaylı bilgiler alınarak gerekli başvuru işlemleri yapılabiliyor.

Yurtdışında Eğitim Almanın Önemi

Yurtdışında eğitim almanın önemi oldukça büyük. Öncelikle dil konusunda tam donanımlı bir şekilde eğitim alınarak kalıcı ve akıcı bir dil bilgisine sahip olmak sağlanıyor. Bu nedenle yurtdışı eğitim danışmanlığı İzmir yurtdışındaki eğitimin kalitesi konusunda detaylı bilgiler sunuyor. Yurtdışındaki dil eğitimi için verilen süreler birbirinden farklı olarak sunuluyor. En az 6 haftalık bir dil eğitimi verilirken dil eğitimi konusundaki süre kişinin mevcut dil bilgisine göre değişiklik gösteriyor.

Yurtdışı Eğitimi İçin Gerekli Belgeler

Yurtdışı dil eğitimi için yapılacak olan başvuruda gerekli belgeler site içerisinde detaylı bir şekilde veriliyor. Bu belgelerin tedarik edilerek site ön başvurusu sonrası danışmanlık merkezine teslim edilmesi gerekmekte. Bu süreçten sonra yurtdışı dil eğitimi için verilen süreler dahilinde dil eğitimi alınıyor. Alınan dil eğitimi sonrasında dil eğitiminin verildiğine dair sertifika veriliyor. Hem gramer hem de pratik olarak yabancı dil konusunda konuşabilir ve yazabilir bir duruma gelmek mümkün.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil eğitimi hemen hemen herkesin hayatının bir döneminde almak istediği bir eğitimdir. Birçok ...
Çocukların ve ebeveynlerin birlikte dil eğitimi alması için yurtdışı aile yaz kampları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim