Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışı eğtiim denilince akla gelen ilk şirketlerden olan Karya International olarak,Yurtdışı eğitim danışmanlığıhizmetlerimizi 1994 yılından günümüze sürdürmekteyiz. 2020yılı itibariyle şube ve 40'ı aşkın çalışan ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

Danışmanlık hizmetlerimizkapsamında yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin, önceliklerini öğrenmek bu öncelikler ışığında katılabilecekleri program tipleri konusunda öneri ve seçenekler sunmak başlıca görevimizdir.

Yurtdışı eğitim programının seçiminin ardından, öğrencimizin program ile ilgili temel gereksinimleri sağlayıp sağlayamadığı bunun akabinde ekonomik olarak bu programın gereklilikleri konusunda öğrencimiz ve ailesini bilgilendirmekteyiz. Genellikle dil eğitimi ya da dil eğitimi + yüksek öğretim şeklindeki programlarımızda öğrencimizin seçtiği dili, beklentileri ve ekonomik şartları doğrultusunda en uygun şekilde öğreneceği ülke ve okulu kendisine öneriyoruz. Öğrencimiz ve ailesinin onayını takiben okul ve ülke vizesi ile ilgili organizasyonlar tarafımızdan sağlanarak öğrencimizin seçtiği programa katılımı sağlanıyor. Dil okulu,yaz okulu programlarındaherhangi bir danışma ücretitalep etmiyoruz.Üniversite yerleştirme programlarımızda ise ücretsiz danışmanlık sağladığımız programların yanı sıra, ücretli danışmanlık sağladığımız programlar da bulunmaktadır.

Size en uygun programı bulmak için bir telefon uzağınızdayız. bize ulaşmak için tıklayınız.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ili.[5] Nüfusu 2018 itibarıyla ...
Kanada yüksek lisans programları; son yıllarda büyük talep görmektedir. Bunun sebepleri arasında; ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim