Yurtdışı eğitim programları fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isterken akıllara gelen ilk sorulardan biri bu programın bize olan toplam maliyetidir.

Yurtdışı eğitim fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, yurtdışı eğitim program terchimizi kullandığımız ülke ile ilgilidir, çünkü yurtdışı eğitim program fiyatları ülkeden ülkeye farklılıklar göstermektedir. Belirli programlarda çok popüler ülkelere populerlikleri oranında pahalı olabilmektedir. Bunun yanında az tercih edilen ya da yurtdışı eğitim programları konusunda az bilinen ülkeler daha ekonomik olabilmektedir.

Yine yurtdışı eğitim maliyeti konusunda diğer bir etken, katılmak istediğiniz programın türüdür. Genellikle yurtdışında eğitim konusunda en popüler olan dil okulu programları olmakla birlikte, dil eğitimi için seçilen programın tipi, eğitim yoğunluğu maliyeti çok fazla etkilemektedir. Çünkü dil eğitimi programları haftalık 20 saat eğitim sunulan programlar temel alınarak düşünülebilir fakat bu programlardan daha az ders sayısına sahip daha ucuz programlar olabildiği gibi daha fazla ders sayısına sahip yoğun programlar da mevcuttur.

Yine programın haftalık ders sayısına benzer şekilde, programın içeriği de fiyatı etkileyebilen unsurlardandır. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav hazırlık programları gibi pek çok farklı programda farklı fiyatlarda geçerli olabilmektedir.

Yurtdışı eğitim programları ile ilgili fiyatı etkileyen en önemli seçimler, yurtdışı eğitimde ülke seçimi, şehir seçimi, program seçimi, konaklama türü seçimi ve süre seçimidir. bu konularla ilgili detaylı bilgisi sitemizde bulabilirsiniz.

Yazar
1
Aslı Eren
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Yurtdışında Dil Eğitimi Almak Dil eğitimi günümüzde oldukça önemli ...
Yurtdışına çıkarak dil eğitimi almak isteyen kişilerin maliyet olarak karşılarına çıkan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim