Yurtdışı Sertifika Programları

Mesleğinizde ilerlemek istediğiniz noktada bazı sertifikaları almanız ilerlemeniz evresinde sizlere yardımcı olacak unsurlar arasında yer almaktadır. Her ne kadar ülkemizde alabileceğiniz sertifikalar bulunsa da mesleğiniz alanında yurtdışında sertifika almanız sizlere meslek hayatınızda daha fazla avantaj sağlayacak olan faktörlerin arasında yer almaktadır. Yurtdışı sertifika programları ise tercih edeceğiniz ülkelere göre ve almak istediğiniz sertifikaya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yurtdışı Sertifika Programlarına Katılma Şartları

Yurtdışı sertifika programları katılma şartları ülkelere göre ve akademik koşullara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sertifika programlarına katılacağınız sırada bazı programlarda lise mezunu olmanız yeterli görülürken bazı programlarda üniversite şartı aranmaktadır. Sizin akademik durumunuz ne seviyede olursa olsun katılacağınız sertifika programları sizlere birçok bilgi ve beceri katacaktır.

Yurtdışı sertifika programlarına katılmak için akademik seviye kadar aranan şartlardan birisi ise; dil şartıdır. İngilizce seviyenizin iyi olması sertifika programlarına başvurduğunuz zaman bu başvurunuzun onaylanması evresinde sizlere yardımcı olacaktır. Dil şartı olarak sizden İngilizce bilginizi kanıtlamanız istenebilmektedir. Karya Dil Okulu olarak vermiş olduğumuz İngilizce eğitim sayesinde İngilizce seviyenizin ilerlemesi noktasında da sizlere yardımcı oluyoruz.

Yurtdışı Sertifika Programlarına Katılmanın Avantajları

Yurtdışındaki sertifika programlarına katılmanızın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ise şu şekildedir:

-Yeni bilgi ve beceriler elde etme imkanınız bulunmaktadır.

-Yerli ve yabancı öğrencilerle beraber okuyarak uluslararası alanda eğitim alma imkanına sahip olursunuz. Bu sizlere uzun vadede ise farklı ülkelerden yabancı bağlantılar oluşturma ve kendi networkünüzü kurma sırasında yardımcı olmaktadır.

-İş başvurularınızda elde ettiğiniz sertifika sayesinde onay alma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

-Yurtdışında okumaya göre daha ekonomiktir ve süreleri buna nazaran daha kısadır.

-Program yelpazesi olarak çok geniş olduğu için dağarcığınız daha fazla genişleyecektir.

-Program sonrasında staj yapma imkanınız bulunmaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı eğitim olanakları, oldukça geniş. Bu nedenle hangi alana nasıl başvuru yapacağınızı ...
İngilizce eğitimi ülkemizde verilmekte olup ilk öğretimden üniversite ye kadar devam etmektedir. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim